Bilgisayar Sorunu

Stofline

Yeni üye
1 Ocak 2019
34
0
Merhabalar Arakdaşlar Bİr Sorunum Vardı Bilgisayarıma Reset Attım Reset Atıldıktan Sonra Bilgisayarım Donmaya Başladı Google Chromede bile kasmaya başladı minecraftta 10 fps geçemiyorum Bilgisayarıma tekrar reset atmama rağmen bu problem devam ediyor zulada v.s kardeşim oynarken 4 5 fps alıyor yardım edinn

Shorpm

Uzman üye
11 Ara 2015
1,176
8
Underground
Ekran kartı driverlerini güncelle olmazsa Çalıştır'a devmgmt.msc yaz oradan Görüntü Bağdaştırıcıları'ndan ekran kartı sürücüsüne sağ tıkla Cihazı Kaldır de ve ardından Kaldır de sonra bilgisayarı yeniden başlat.

cewl

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
2,870
9
29
Merdekan
merhaba cokda sanmyormkı senın sıstemın resetlesen duzelır yada proqramla temzılesen duzelır amma en ıyı yontemı eyer sıstemın ıyıdırse sıstemın hafuzasında baya proqram ve otunlar varsa vırus harıc daha ıyı calısmacsı ıcın bılgısayarı baslattıkda f8 ı basarak her hangıse bır zamana gerı yukleye blırsın

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,207
687
Merhabalar Arakdaşlar Bİr Sorunum Vardı Bilgisayarıma Reset Attım Reset Atıldıktan Sonra Bilgisayarım Donmaya Başladı Google Chromede bile kasmaya başladı minecraftta 10 fps geçemiyorum Bilgisayarıma tekrar reset atmama rağmen bu problem devam ediyor zulada v.s kardeşim oynarken 4 5 fps alıyor yardım edinn

Merhaba, aşağıdaki konuları inceleyebilirsiniz.

https://www.turkhackteam.org/8079816-post23.html
https://www.turkhackteam.org/8080248-post27.html

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.