Bilgisayar Toplama

21 Şub 2016
65
1
bb0AzG.jpg

Selamın aleyküm,

Bu bilgisayarı gameing pc olarak toplamak istiyorum. Fakat fiyat biraz hoşuma gitmedi düşürebilme şansımız varmı başka herhangi bir yerden alarak vatan kazık gibi şeyler duymaya başladım son zamanlarda. Kazık yemek istemiyorum :)

ahmetk128

Kıdemli Üye
27 Ocak 2016
3,287
0
Ötüken
şu an toplicağım bilgisayarda kaç fps görebilirim diye sordum. yani özellik olarak seninkisinden daha yüksek olucak görünüşe göre. ama fiyat cazip geldi :) ayrıca arkadaşım çöp demesinide çözemedim daha :RpS_glare:

Bence toplama sihirbazından bir topla derim çünkü verdiğim site baya ucuz
Markalar biraz kötü gibi zotac,cros... gibi markalar var :) onlar sıkıntı çıkarabilir
rami kingston kullan bence
ekran kartını asus veya msi kullanabilirsin
yanlış yazmış olabilirim bazı kelimeleri
iyi gibi gözüküyor
Bende başta vatan a gittim ama pek fazla içime sinmedi

21 Şub 2016
65
1
Markalar biraz kötü gibi zotac,cros... gibi markalar var :) onlar sıkıntı çıkarabilir
iyi gibi gözüküyor

ekran kartı ve rami değişmemi mi önerirsin yoksa baştan aşşağı bi düzenleme mi üstadım. ekran kartının fiyatına göre özelliklerinin iyi olduğunu düşündüm şimdi bakınca ama siz daha geniş bilgiye sahipsiniz

Son düzenleme:

ahmetk128

Kıdemli Üye
27 Ocak 2016
3,287
0
Ötüken
ekran kartı ve rami değişmemi mi önerirsin yoksa baştan aşşağı bi düzenleme mi üstadım. ekran kartının fiyatına göre özelliklerinin iyi olduğunu düşündüm şimdi bakınca ama siz daha geniş bilgiye sahipsiniz

Verdiğim linkten önce aynı sistemi topla fiyatı karşılaştır
sonra sistemi kendine göre derle mesela anakarttan düş biraz ekran kartını yükselt gibi

EBB10C

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
968
0
Kim kötü diyor kardeşim çok güzel toplamışsın ama zotac olmamış o makinaya daha iyi bi kart alırsan sıkıntısız oynarsın gta 5 büyük bi oyun değil. 4 ram i3 işlemci ati hd 4650 olan arkadaşım sıfır kasma oynuyor sen en yüksek ayarlarda stabil oynatırsın. The Witcher 3 Hunt'da bile alırsın güzel bi verim sıkıntı yapma

ReHeL

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
414
0
Türkiye
iyi gibi gözüküyor

Roplama sihtibazı çok pahalı :) 117 USD + Kargo falan diyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.