Bilgisayar Toplama

Coperman

Kıdemli Üye
19 Ocak 2012
2,142
1
Ankara
merhaba
eski bir masaüstü bilgisayarım var.anakartını komple söküp yeni bir sistem kurmak istiyorum.fotoğraftaki bileşenler birbiri ile uyumlu çalışır mı? fiyatlar uygun mu ve de photoshop premiere gibi programları çalıştırır mı?

nQr6jg.png

r59k6M.png

Medicus456

Katılımcı Üye
15 Şub 2016
699
0
06
RAM'ler Berbat Ötesi, Anakart İntel Uyumlu ve Aldığınız İşlemci AMD Uyumsuz ve Anakartta ÇÖP Bilindik Markaların kini Alabilirsiniz, Ekran Kartınız Güncel Oyunları Kaldırmayabilir. RAM 8 GB 2400 MHZ veya 2666 MHZ Yapmanızı Tavsiye Ederim. İşlemciniz Gayet Güzel Bir çok Oyunu Kaldırabilir.

Coperman

Kıdemli Üye
19 Ocak 2012
2,142
1
Ankara
RAM'ler Berbat Ötesi, Anakart İntel Uyumlu ve Aldığınız İşlemci AMD Uyumsuz ve Anakartta ÇÖP Bilindik Markaların kini Alabilirsiniz, Ekran Kartınız Güncel Oyunları Kaldırmayabilir. RAM 8 GB 2400 MHZ veya 2666 MHZ Yapmanızı Tavsiye Ederim. İşlemciniz Gayet Güzel Bir çok Oyunu Kaldırabilir.

Bütçem bu şekilde dostum gönül isterdi 1080 falan alalım ekran kartı olarak ama para yok :)

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
İnternet mağazalarının bir çoğunda pc toplama sihirbazı var.
anakartı seçtikten sonra , birbiriyle uyumlu parçaları listeler sadece.
Pc toplama sihirbazı kullanarak bütçene uygun , birbirine uyumlu parçalar bulabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.