Çözüldü Bilgisayar ve telefon ile ilgili hangi mesleği yapabilirim?

2 Şub 2015
140
0
Merhaba abilerim kardeşlerim

Sizden Meslek önerisi istiyeceğim:

Hayatımda şimdiye kadar hiçbirşeyi başaramadım belki de uğraşmadım 15 yaşındayım açıktan okuyorum bilgisayara ve telefona ilgim var hangi işlere girebilirim veya bilgisayar başından hangi işleri yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN

Son düzenleme:

Cold-Shadow

Kıdemli Üye
8 Şub 2015
3,423
1
26
Kardeşim okulu bırakman çok büyük bir hata olmuş. Ancak bu hatayı fırsata dönüştürebilirsin. 2 senede diploma alabilirsin gayret gösterirsen. Açık lise sınavlarına çalışırken aynı zaman da kodlama öğrenebilirsin. Hangi alanda kendini geliştirme istiyorsan o doğrultuda kodlama öğrenmeye başla şimdiden. Örneğin bilgisayarla ilgiliyim demişsin. C# dilinden başla ufak ufak bence. Programlama da bir çizgin olmasın. Sürekli geliştir kendini. Liseyi bitirdikten sonra bilgisayar mühendisliği okuyabilirsin. Çok iyi yerlere gelirsin İnşAllah.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.