Bilgisayara Driver Kurdum, Siyah Ekran Veriyor. Nasıl Çözebilirim?

unvexar

Yeni üye
7 Şub 2022
16
0
beyler bilgisayarim acer aspire 3 laptop
8gb ram amd islemci-ekran karti
ben buna driver kurdum az once ve yeniden baslatip acildiginda siyah ekranda kaldi yardimci olur musunuz

Daeky

Uzman üye
16 Nis 2022
1,143
966
23
BJK
beyler bilgisayarim acer aspire 3 laptop
8gb ram amd islemci-ekran karti
ben buna driver kurdum az once ve yeniden baslatip acildiginda siyah ekranda kaldi yardimci olur musunuz
şuan bir çok nedeni var bu durumun 1-bios ekranına erişim varmı ?? hdd' bad sector olabilir yedek hdd'nin varmı pc ye takabileceğin ? / ayrıca şu komutu deneyin ctrl+shift+esc sonrasında görev yöneticisinden yeni görev açın explorer.exe komutunu girin .

moletti

Üye
5 Şub 2022
101
33
Uzay
Siyahnekran derken bilgisayarın açılış logosu filan gözüküp biosa giesbiliyor musun yoksa giremiyor musun

Yoksa pc açılıyor işletim sistemin mi gözükmüyor

Kurduğun driver neydi?

Birçok etken ve neden var biraz daha detaylu bilgi verebilirsen

unvexar

Yeni üye
7 Şub 2022
16
0
Siyahnekran derken bilgisayarın açılış logosu filan gözüküp biosa giesbiliyor musun yoksa giremiyor musun

Kurduğun driver neydi?

logo gözüküyo, bios denemedim ama ctrl alt delete yapabiliyorum logo geldikten sonra siyah ekran windowsa ait hiçbir sey yok

unvexar

Yeni üye
7 Şub 2022
16
0

Kurduğun driver neydi?

amd en son driver kurmuştum sanırım işletim sistemim gözükmüyor (pc açılıyor)

unvexar

Yeni üye
7 Şub 2022
16
0
şuan bir çok nedeni var bu durumun 1-bios ekranına erişim varmı ?? hdd' bad sector olabilir yedek hdd'nin varmı pc ye takabileceğin ? / ayrıca şu komutu deneyin ctrl+shift+esc sonrasında görev yöneticisinden yeni görev açın explorer.exe komutunu girin .
hdd takamam pc açılırken Ctrl shift esc yapıyorum masmavi bir ekran çıkıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.