Bilgisayara girerken konulan şifre kaldırma

NaJci

Yeni üye
21 Mar 2015
33
0
Babam Bilgisayara girerken şifre koymuş ben girmeyim diye bu şifreyi nasıl bulabilirim yada bu şifreyi girmeden nasıl pc ye girebilirim ?

[N]eqra

Katılımcı Üye
14 Eyl 2008
714
0
33
Alaska
Bi makale vardı şunu bir dene istersen

şifreyi iptal etmek için pc yeniden başlatın ve windows açılmadan F8 e basın ve ordaki listeden komut sistemiyle çalıştırı seçin.karşınıza komut satırı geldiğinde start c: yazın enter deyin.hata mesajı gelebilir kafaya takmayın ok deyin ve biraz bekleyin windows açılacaktır.ve ordan denetim masasına girin kullanıcı hesaplarından şifresini kırmak istediğiniz kullanıcı hesabını seçin ve parolayı kaldır seçeneğini işaretleyin.ve pc yeniden açıldıktan sonra mutlu haber kullanıcı şifresi sormayacaktır

DiqTionaRy

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
551
0
Çanakkale
Değerli Dostum, En Kolay Yöntem Format'tır Ancak Forumumuzda Aratıp Bulamazsanız , Google veya Youtube'ye "Bilgisayar Şifre Kırma" Diye Aratırsanız İstediğiniz Şeye Ulaşabilirsiniz.

İYİ FORUMLAR.

gharmori

Uzman üye
6 Kas 2011
1,950
1
Andromeda G.
kardeş senin için özel şifre öğrenme programı yazıcam,babana ders yapcam diyeceksin pcye oturcaksın ben yazdığım programın linkini bugün yada yarın atarım hemen yapıp sende pcye oturunca açıcan programı olacak bu iş,takipte kal bu konuyu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.