bilgisayara girme essential nettools

CoveRed

Kıdemli Üye
9 Eki 2008
2,451
7
!!! TANRI DAĞLARı !!!
Essential NetTools

Evet arkadaşlar bir zamanlar bende kullandım zaten kendi arşivimden veriyorum aşağıda kullanımını okuyacaksınız evde hafta sonu canım sıkıldığında bu programı çalıştırıp bilgisayarlara giriyorum tabi kimin bilgisayarı olduğunu bilmeyerek bir taratıyorum onlarca yüzlerce bilgisayar karşımda açık olanları bir güzel ziyaret ediyorum
Ha benden not ben girdiğiniz bilgisayarlardaki dosyaları silmeyin ben hiçbir zaman girdiğim bilgisayarlardaki bilgileri silmedim hatta baktım Türkiye’den bir bilgisayarsa ona not yazdım DİKKAT BİLGİSAYARINA GİRDİM BU NOTU BEN YOLLUYORUM BİLGİSAYARININ PAYLAŞIMINI KAPAT VE GÜVENLİĞİNİ ARTIR diye

Essential NetTools, şebekeleri teşhis etmekte faydalı ve bilgisayarınızın şebeke bağlantılarını izlemek için faydalı bir yazılımdır. Maharetli ellerde güzel bir hack arcına dönüşebilir

1- Essential NetTools programını çalıştırın ve NBScan sayfasındaki Starting IP kutusuna scan edilecek IP yi yazın. En son rakamı 1 "bir" olarak değiştirin.Bu işlemi yaptığınızda Endding IP kısmında otomatik olarak Yazdığınız IP ve en son rakamı 255 olarak belirecektir.. Bu andan itibaren Go butonuna basın ve scan işlemini başlatın..

2- Scan işlemi devam ettikce paylaşıma açık bilgisayarlar listelenecektir..
Name kısmında bilgisayarın adı.
WorkGroup kısmında bilgisayarın bağlı olduğu grup.
RS kısmında Harddisk inde paylaşıma açık alan olup olmadığı. Yes ise var No ise yok demek..
IP kısmında Paylaşıma açık bilgisayarın IP yazılır..

3- Burda dikkat edilecek nokta.. RS kısmında YES yazan bilgisayarlara girebileceğimiz.. No yazan ilgisayarlara giremeyeceğimizdir..RS kısmında YES yazan bilgisayarın üzerine gelin ve bir defa mouse nin sol tuşuyla tıklayın.

4- Şimdi mouse nin sağ tuşu ile tıklayıp. Çıkan menüden Open Computer i seçin.

5- Bu andan itibaren Karşı bilgisayarla bağlantı kurulmaya başlar ve ekran donmuş gibi olur.. Paniğe kapılıp
bilgisayarı resetlemeyin )
windows gezgini gibi bir ekran çıkıp size "c", "d", "belgelerim" gibi dizinler gösterirse ne alaaaa.
göstermezse.. başka bir bir IP de 4 nolu işlemi tekrarlayın..
Eğer aşağıdaki gibi bir dizin çıkarsa.. üzerini tıklayın.. ve bekleyin...

6- Süprizzzzz eğer bu ekranı görüyorsanız. o paylaşıma açık bilgisayara giriş şifreli demektir..
Ya PWLMAKER programını kullanarak şifre tahminleri üretip denersiniz.. Yada 4 nolu işlemi tekrarlarsınız..
size kalmış...

7- Eğer bu sonucu aldıysanız.. Karşı tarafın paylaşımı size açık demektir.şimdi onun bilgisayarına ister bir trojan atıp daha fazlasını istersiniz, isterseniz sadece paylaşılan dosyaları ile yetinirsiniz.Seçim sizin!!''

https://tik.lat/t5nG5

Türkiye ip noları
12rt4fb.png

mustafa34

Katılımcı Üye
11 Mar 2008
321
0
bursa
program kurdum ama verdigin ıp aralıklarında arama yapmıyor.b sınıfı kayıtlı kullanıcılar yapar diyor.biraz bilği kardeşim

mustafa34

Katılımcı Üye
11 Mar 2008
321
0
bursa
rs bölümünde evet yazıyor sag tık baglan diyorum ama karşıma bu afga baglanmak için parola ve kullanıcı adı soruyor bilği lütfen

mustafa34

Katılımcı Üye
11 Mar 2008
321
0
bursa
tamam kardeş crack ta buldum pro oldu.ama ip aralıklarını taratıyorum ama hiç bir çalışan ıp bulamadım ıp aralıklarının günceli varmı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.