Bilgisayara sızma yardım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aTrociTy

Yeni üye
14 Kas 2011
8
0
İstanbul
Birinin bilgisayarına sızmak ile ilgili bütün yöntemler nelerdir? Yöntemleri sıralarsanız ve biraz anlatırsanız iyi olur..

Charpce

Katılımcı Üye
23 Eki 2011
354
0
Ne Diyimki Bilader Adam Akşama kadar Giriyo faceye oynuyo Oyunu Daha Bilgisayarın ne Olduğunu Bilmiyo sonra Buraya Geliyo nasıl hacker Olurum nasıl pc ye sızarım araştır işinin Adı ne Buradakiler Enayimi

Şurdaki yeni Gelen bebelere sor Bak yarısından Çoğu Format atmayı Bilmez program yüklemeyi bilmez neyi biliyon de Facebooka girmeyi Oyuna Girmeyi Sonra Bunların işde oyun hesabını falan çalıyolar sonra pc ye nasıl sızarım keylogger nasıl atarım Oyunları Oynayana kadar araştır işin ne

74228855

Üye
22 Şub 2011
235
0
Hemen adam/kaıdna yüklenmişsiniz de adamın hep face de olup hiç araştırmadan boyle bır yazı yazması mantıken biraz saçma :D biraz adamın bakış açısından bakın olaya :D

seybi111

Üye
16 May 2010
92
0
İSTANBUL
aynen ya bi ara bende öleydim ama hiç bir zaman faceden oyun oynamadım cod , yüzük filan oynardım . şimdilik kendimi tht nin ellerine bıraktım ama sanırım sıfırdan başlamam gerekecek . şimdiden terimleri öğrenmeye çalışıyorum .işe böle başıcam . inşallah hack işi oyunlardan daha zevklidir .en azından daha faydalı :D

Charpce

Katılımcı Üye
23 Eki 2011
354
0
vallaha Ben bilgisayara Sızmayı öğreneyim dedim bi aralar Buradan hiç yardım almadım Araştırdım turkojanı Bikaç programı falan bulşdum Denedim videolarını İzledim öğrendim Bitti O da yapsın Zor değil sadece yardım alşdıysam burdan sorunlar yaşamışımdır o sorunlar hakkında

Charpce

Katılımcı Üye
23 Eki 2011
354
0
aynen ya bi ara bende öleydim ama hiç bir zaman faceden oyun oynamadım cod , yüzük filan oynardım . şimdilik kendimi tht nin ellerine bıraktım ama sanırım sıfırdan başlamam gerekecek . şimdiden terimleri öğrenmeye çalışıyorum .işe böle başıcam . inşallah hack işi oyunlardan daha zevklidir .en azından daha faydalı :D

vallaha benimde güleceğim yoktu hiç :)))))):puah:puah:puah:puah:puah:puah

Benim kastettiğim facebook Oyunu Değil Şu facebooka girmek Ve bilgisayarda oyun oynamak :)))

ExTreMe

Uzman üye
16 Ağu 2011
1,717
0
AYT
vallaha Ben bilgisayara Sızmayı öğreneyim dedim bi aralar Buradan hiç yardım almadım Araştırdım turkojanı Bikaç programı falan bulşdum Denedim videolarını İzledim öğrendim Bitti O da yapsın Zor değil sadece yardım alşdıysam burdan sorunlar yaşamışımdır o sorunlar hakkında

ama sonucta kendin basardin birader, tamam biz ona yolu gosteririz ama yolda itemeyiz yuru diye kendisi ayarliyacak kisiligini!

74228855

Üye
22 Şub 2011
235
0

aynen bnde yha :D okulda bilgisayar öğretmeni bi şey dedi bütün bilgim al üst oldu şimdi baştan başladım her şeye :))

Charpce

Katılımcı Üye
23 Eki 2011
354
0
Bilader Bikere 15 - 16 yaşının Altındaysan Hiç uğraşmayacan O kafa ne kadar ezberlesende Almaz onu 2 Gün sonra unutursun

Mrt Krblt

Uzman üye
7 Şub 2011
1,685
0
local şebeke
Charpce ben hack e 5 sene evel merak saldım çokda rahat ögrendim yaşa alakası yok,pc ayrı bişe, arkadasınız yardım istemiş bir cvp yazan yok ,sohbet ortamına çevirmeyelim..

telneti kullanrak girebilirsin ıpden girme diye geçer,

birde trojan yedirebilirsen,pc kontrolüne ulşaırsın

aTrociTy

Yeni üye
14 Kas 2011
8
0
İstanbul
Charpe ben 5 yaşımdan beri pcnin yanından ayrılmıorm öle oyunda oynamıorm daha dün üye oldum akşam 2 saat başındaydım daha 13 yaşındayım öyle oyun oynar face giren cocuklardan deilim pc hakkında bilgim war bir tek hacker deilim yardım almak istiorm snde bisiye kızmıs gibi cevap verion bisi bilmiosan susarsan iyi olr ben burda yardım istiorm o zmn pc sızma deilde nelerden baslarım onları sölein yrdımcı olun tek istedigim buu

aTrociTy

Yeni üye
14 Kas 2011
8
0
İstanbul
Son olarakda bu forumda R.A.T ne demek bilmiorm ama sanırım keylogger (Dark Comet)bu programı karşıdaki kişi acınca girebiliosn pcsine ama indiriorm direk trojan buluor herkesde böle mi? ona göre virüs programını devre dışı bırakıcam sorun olur mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.