Bilgisayara Takviye Yapmak İstiyorum

neotam35

Katılımcı Üye
20 Kas 2009
381
0
gPzLmO.png

odPzBX.png

VQ5y4B.png

Arkadaşlar merhaba, 4GB RAM var bilgisayar üzerinde bu ay +8GB Lık 2.Slota takviye yapacağım, fakat kararsızım çok sizce ne yapabilirim ekstra olarak değiştirebileceğim bir noktası var mı ben pek anlamıyorum da değişim veya takviye işlerinden tavsiyelerinizi bekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
10 Ara 2017
157
0
İstanbul
hocam bu bilgisayara takviye yapmamalısın bence yeni bir masaüstü pc topla eğer iş ve eğitim gereği içinse de yeni bir leptop almalısın

G0dShoT

Yeni üye
21 May 2019
21
0
Kardeşim öyle kafana göre 8 gb ram takmamalısın çünkü ana kartının buna gücü yetmeyebilir en iyisi işinin ehli bir donanım uzmanına kasayı götür baksın ona göre tavsiye versin ben şimdi detaylı bilgiyi göremediğim için yorum yapamıyorum

AhmedPasa

Üye
27 Nis 2019
146
0
Istanbul
Hocam ben ram almanızı tavsiye etmem çünkü siz bilgisayada 8 gb lik ne tutacaksınız alacaksanız ssd alın ve sistem dosyalarınızı ona kurun bilgisayar daha hızlı açılır ve daha hızlı işlem yapar

zancrow

Üye
13 Ocak 2019
100
0
Azeroth
8 gb ram yerine ssd almanı öneririm bi kere 4 8 ikisi çalışır fakat 4 4 veya 8 8 gibi dual olmadığı için onlar kadar iyi performans vermez ikincisi gidip 2400 3000 mhz bir ram alsan bile diğer ramların 1000 mhz çalıştığı için onun hızı da 1000 e düşücek kullanamıcaksın tam performans benim tercihim anakartın destekliyosa 8 8 2400 mhz civarı 2 ram al yada ram alma ssd al direk

Harbiye

Yeni üye
20 May 2019
19
1
Yapacağın en iyi takviye 240 gb lık bir ssd olacaktır. Mutlaka ssd takviyesi yap. Bunun dışında bellek en az 8 gb yeterlidir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.