Bilgisayarda Bulunması Gereken Oyunlar ?

sinan749

Katılımcı Üye
11 Tem 2012
621
1
kardeş senin düşük sana zor oyun bulunur

45142.gif

41000.png

42213.gif

41586.png

9lkl6.gif

11681.png

43436.jpg

8un8k.gif

Barabas7

Yeni üye
22 Tem 2012
1
0
Evet kaldırdı.Hatta sen bu yorumu yazdıktan sonra oyunu indirdim ve kurdum bitirmesi yaklaşık 4 saatimi aldı:trl Tavsiyen için çok sağol :yo
arkadaşım hangi siteden indirdin acaba bana çok lazımda bir indirme sitesi adam gibi hep bakıyorum linkler kırık yada para istiyor parasız günler sürüyor benim istediğim birkaç oyun varda yardımcı olursan çok sevinirim.

osmanlitorunu25

Kıdemli Üye
22 Tem 2012
3,211
2
28
Bursa
kardeşm sana önerilerim :

Counter - Strike serisi
Max Payne serisi
Need for Speed serisi
Mount and Blade tüm serisi
Rise of Nations serisi
Age of Empires serisi

3 Nis 2012
135
1
Knight Online
Need For Speed : Most Wanted
Counter Strike 1.6
WarCraft ARKADAŞLAR HERKESİN BİLGİSAYARINDA BUNLAR OLSUN CANI SIKILMAZ.

18 Eyl 2012
241
0
Etc/Host
Sistemin Kaldırmaz ama Pc alırsan Oyna dediklerim: Mafia II , Max payne II , The Saboteur , BattleField III , Savage 2 , HomeFront ve Son olarakda Darksiders Ve DarkSiders II . Darksiders'i kesinlikle Şiddetle tavsiye ederim :D :D Bunların Hepsini oynadım ve Bitirdim :D

18 Eyl 2012
241
0
Etc/Host
arkadaşlar ben bir oyunda hile programı cıkarabilirmiyim cıkarsam nasıl cıkarıcam

Online ise zor ama Normal bi oyunca Çogu oyunda CE ile yani Cheat engine ile Paketleri var oyunun Herşeyin paketi ayrı ayrı O paketleri bulman lazım Ve son Olarakda Vb ( Visual Basic ) ile Tranier için olan hazır kodlar var Onları kullanarak Buldugun paketleri hayata geçirebilirsin :D Yada Trainer yapmak istemiyorum diyosan Ce ile Buldugun degerleri Degiştirebilirsin Ve kaydedebilirsin. (Kaydettigin degerler Bazı oyunlarda Girip çıktıgında Degişir bunuda belirtiyim :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.