Çözüldü Bilgisayarda Fiş Çekme Sonucu Ani Yavaşlama

OxiPionHacker

Katılımcı Üye
24 Mar 2018
492
0
Nereye :D
Arkadaşlar Güvenli Moddayım Şuanda

Geçen Arkadaş Oyun Oynarken Pc Dondu oda Fişi Çekti Tabi Açtık pc Çok yavaşladı Çıkardık Fişten Çıktık Eve Geldim Gece MTA Oynayayım Diye Açtım Seçtim Kullanıcıyı Ve Şu Sorunlarla Karşılaştım

-explorer.exe Çok Yavaş Açılması
-Bir Yere Tıkladıgımda Mouse Logosunun Dönmesi Ve Tepki vermemesi
-Programların Yavaş AÇILMASI
-HOŞ GELDİNİZ YAZISININ UZUN OLMASI

İşletim Sistemi : Windows 7
RAM: 2GB
İşlemci : Pentium Dual Core 2.5ghz

Bu Sorunlarla Karşılaştım Yardım İstiyorum
Bazen Açılıyor Tamamen Düzgünce Fakat Geri
Aynı Şekline Dönüyor Kapadıgımda Mesala Bu sabah Donmadı Ve Oyuna Girebildim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Jaime Lannister

Kıdemli Üye
1 Ara 2020
3,691
32
808
Casterly Rock
Merhaba, fişi çekmenle bir ilgisi yoktur driverların güncel değildir ya da üstte yazıldığı gibi windows dosyaları güncel değildir en iyisi format atmak fakat format atmadan önce driver güncellemesi yap ve sorun devam ediyormu bak driverlarını şurdan güncelleyebilirsin .
LİNK

OxiPionHacker

Katılımcı Üye
24 Mar 2018
492
0
Merhaba, fişi çekmenle bir ilgisi yoktur driverların güncel değildir ya da üstte yazıldığı gibi windows dosyaları güncel değildir en iyisi format atmak fakat format atmadan önce driver güncellemesi yap ve sorun devam ediyormu bak driverlarını şurdan güncelleyebilirsin .
LİNK

Her Format Sonrası Driver Booster Programını Kurup Güncelliyorum Driverler Güncel

Harddiskten 8GB LİK Bi ALAN Ayırıp İçine Windows Kuruyorum Youtubede Gördüm Deniyeceğim İşe Yararmı Şu Video Çünkü GPT Değil

https://www.youtube.com/watch?v=OhGvXJozPi4

masonz

Uzman üye
12 Ocak 2021
1,283
11
222
Tek Başına Bir Teşkilat
Merhaba Değerli Üye :

İlk olarak bir güzel sisteminizi güncelleyin eğer güncelse ve sorun devam ediyorsa
optimizasyon programları kullanın hayla devam ediyorsa
güzel bir şekilde sıfırdan format atın temiz sıfırdan kurulum en iyisidir :))

OxiPionHacker

Katılımcı Üye
24 Mar 2018
492
0
Format Sonnası Düzeldi Arkadaşlar Konuyu Kapatabiliriz

Yardım Eden Herkese Teşekkkür Ederim

Önceki Arkadaşın Dediği Gibi Sistem Dosyaları Bozulmuş Kasmayla Alakası Yokmuş

Şöyle Mutluluğumun Resmini Atayım Sizlere

ES4PGL.png

/Gerekli Driverleri Kurmaya Başladım Bitince Oyunu Kurcam

Teşekkürler Herkese

TürkHackteam - OxiPionHacker

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.