bilgisayardan anlayanlar içeri

3 Ara 2015
112
0
10 sınıfa gidiyordum 11 e geçtim taktir aldım babamda bana süpriz int den pc sipariş etmiş habersiz fazla anlamıyorum sizce iyimi pc linki aşada gtaV fıfa16 gibi oyunları kaldırırmı

Tıkla

RHelax0805

Katılımcı Üye
20 Nis 2016
514
0
Kaldırır kaldırmasınada işlemci hızı 3.00GHz olsaydı iyidi
Ama sen ginede ne yap biliyormusun üzerine para ekle 3000 liralık pc toplattır her oyunu kaldırır.

27 Şub 2016
213
0
yok
kaldırır kardeşim orta seviyede oynar bence paylaşımlı ekran kartıysa low da oynar benim eski pc intel hd graphıcs family vardı paylaşımlı onda pes 2013 gta 4 medal of honor 2010 cs go fılan oynamıştım alıcan pc bu seneki oyunların hepsini açar

Mint0q

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
788
0
Baban Biraz fazla kazık yemiş 1800 alınabilecek bir sisteme 2500 vermiş Farcry 4 ü düşükte oynayabilrsin yada normalde ve ekran kartı belirtilmemiş o yüzden sıkıntı olabilir iptal etme şansın varssa iptal et o para çok daha iyisini rahatça alırsın benden söylemesi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.