Zararlı Yazılım bilgisayardan çok iyi anlayanlar bi baksın

kuzey0614

Katılımcı Üye
29 May 2013
519
4
abiler kardeşler ben bişey dicektim benim bilgisayar toplama oyun bilgisayarı ama son zamanlarda oynadığım oyunlardan mı oluyo bilmiyom ama garip bişeyler oluyor yavaşlıyo geri düzeliyo mesela bitane oyun var ona girince o oyundan geri çıkamıyom donup kalıyo reset atmak zorunda kalıyom bilgisayarcı sistemi bozmuş toplama oyun bilgisayarı bi süre sonra çöktü bende başka yerden gittim format attırdım windows 10 için antivirüs gerek yok eğer yüklersen sistem bozulur pc çöker dediler bende antivirüs kurmuyom defender yeterli dediler ama yinede şüpheleniyom acaba casus yazılımmı var trojen mi virüs mü girdi acaba bilgisayara diye şey yapıyom ama anlamadım counter strike 1.5 online oynarken o oyundan geri çıkamıyom donup kalıyor doğru düzgün pc dende anlamıyom doğru düzgün oyunda oynayamıyom hep hata veriyo

Xowly

Katılımcı Üye
17 Haz 2019
769
57
ғate
Merhabalar,

Oyunlarda donmalar genellikle sürüm eskiliği, donanım eksikliği veya eskiliği gibi sebeplerden ortaya çıkmaktadır. Bunları düzeltmek için bilgisayarınıza ilk aşamada format attıktan sonra fanı temizletin. Veya donanımlarınızı yenileyin, güncelleyin. Ayrıca termal macunun da yararı vardır. İyi forumlar :)

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,404
Merhaba sisteme öncelikle güzel bir format at önemli verilerini al tabi sonra bilgisayarı fon makinasıyla temizle toz vs için ardından eset antivirüs kur

IMrX

Yeni üye
31 Eki 2019
2
0
Bende de oluyordu öyle problemler. Öncelikle fanı temizledim bi tık hızlandı daha sonra ise cclenaer ile kayıt defterini temizledim şimdilik iyi tavsiye ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.