Bilgisayarı Virüs Geçirmez Yapmak !!!

Salvatore*

Katılımcı Üye
23 May 2013
447
0
Rusya
Evet Virüs Geçirmez Yapabiliriz Ancakk Bazı firewall Ve Antivirüsler
ve Teknikler ile
Hepsini Anlatacam
Şimdi Adım 1:
Portları Kapama
Xp İle Aynı Sistemdir Win7 Win8 Yani Döküman Yeterli Ve Ben Verecegim...
Avira Free
İyi Hemde Bedava :RpS_biggrin: Full Virüs Koruma Sunuyor
Comodo Firewall
Güzel Ve Bence Parasız Güzel Alternatif :RpS_razz:
Anlatımlarımız
Comodo Kurulumu:
Kurulurken
Comodo GeekBuddy Ve Comodo Dragon'ı Yüklemiceksiniz.
Resim:

İndirme:

http://tinyurl.com/ComodoF-reWall
Avira:
http://tinyurl.com/Av-raFree
Ayrıca
Trojan Remower
Ve The Cleaner 9 Bunlar'da Siler Ve Güzel Yazılımlardır ...
Port Kapama Kılavuzu (Kendi Uploadım)

YukleTr.Com Dosyalariniz Silinmesin! - Dosyalarinizi Gvenle Saklayin Paylasim
İyi Virüssüz Günler IISamuray :RpS_cool:

OV3RNIGHT

Katılımcı Üye
27 Eki 2012
695
1
Tekirdağ
Tamam Kardeşim Konun Güzel
Ama Flood Yapma + Post Kasma
İsteyen ve Lazım Olan Bakar Zaten
Ayrıca Teşekkürler + Teşekkürünü Verdim :trl:

brkcm2

Yeni üye
7 Tem 2013
27
0
hiçbir antivirüs geçilmez değildir. Hacker değilim ama bunu meraklı çoğu kişi bilir bu programları yazanlar zaten hacker ve o seviyede bilgisayar bilen insanlar. sonuçta onu yazıcak kapasiteye ulaşmış bir adam daha iyi seviyedede yazabilir.

BallockTR

Üye
7 Tem 2013
56
0
Kardeşim yalnız Comodo Firewall'ın bi kotü yanı var hep rahatsız ediyor bir program açarken en az 10 kere açılsınmı diye soruyor bunu pcsinde oyun oynayanlar için hiç tavsiye etmem program gerçekten müthiş tam hacker bilgisayarlarına göre ama olur olmaz yerde uyarı veriyor oyun oynarken ekran aşağıya iniyor ve bu çok kötü olur yani benden size bir tavsiye.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.