Bilgisayarım açılmıyor format da yemiyor

Tugradan

Uzman üye
25 Eki 2015
1,102
0
o6a2q0.jpg
Arkadaşlar bilgisayarımı açamıyorum bu ekranı alıyorum format da atamıyorum şuan yazılı baştan yükleme de yapmıyor ve yedeğim de yok tamamen çaresiz kaldım ne olur ne yapabilirim bana bi yardım edin saatlerdir uğraşıyorum

Tugradan

Uzman üye
25 Eki 2015
1,102
0
dostum hardislle alakalı çıkarıp taksan düzelebilir. Birde biosa girip default ayarları yapman lazım eufi kurulum yaptığım bilgisayarlarım biostan uefiyi kapattığında bu hatayı alıyordum. sende ctr+alt+del yap o ekrandaki iken yenıden o yazı gelmeden f2 ye bas biosa gir kurcala biraz düzelir

Bios da hangi ayarları yapmalıyım yardımcı olurmusunuz

SynCrd

Katılımcı Üye
24 Eki 2015
517
0
Orta Amerika
Kardeş Sana %80 çözüm önerecem Çarşıya in 2.el pc eşyası satan yerden 200/150 gb gibi bi harddisk al tak o harddiskle bios ayarını yap sonra harddiski ***ür adama söyle bilgisayar açmıyor almıyacam :) :D

24 Eki 2015
224
0
Türkiye
Kardeşim RAT Falan Yememissin Bana Göre Harddisk İşletim Sistemine RAT İle virüs atılmış olabilir benimde hard diskim uçtu full içindekiler silindi bölüm hocama ***ürdüm format attım geçti ama şöyle birşey dde var onda bir usb vardı oradan içindeki dosyalar ile düzeltme yapıyordu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.