Bilgisayarım birden bire olan değişiklikler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oliver06

Üye
1 Ocak 2012
104
0
Bilgisayarm format atalı 1 ay oldu Ve bir kaç değişiklikler ve hatalar meydana geldi..

-Resimler Açılmıyor...
-Ağ bağlantılarda Gelişmiş>Ayarlar a tıkladığımda Control.exe uygulama hatası Uygulama düzgün olarak başlayamadı (0xc00000005).sonlandırmak için tamam düğmesine tıklatın
-Klasör vb. Şeyleri Mouse ile tuttuğumda bıraktığım yerde donuyor bir anda ve hiçbirşeyin yerini değiştiremiyorum sadece geri dönüşüm kutusuna atabiliyorm.
-Çalıştıra Regedit yazdığımda bu hatayı alıyorum.. Regedit exe bir sorunla karşılaştı kapatılması gerekiyor bu durumdan dolayı özür dileriz.. Hatası alıyorum

Ve bu gibi hatalar :/

Yardımcı olurmusunuz lütfen..

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
23
arkadaşım benim bildiğim kadarıyla zemana antiloggerin pc yi tarama özelliği yok sadece o anki çalıştırmak istediğin programı denetler. Ayrıca bilgisayarını güvenli modda combo fix ile taramanızı öneririm. Avira antivir i de kurmanızı tavsiye ederim, tabi sistem iyiyse kaspersky.

31 Mar 2012
71
0
Adana
Görev Yöneticisinden Bir System Dosyasını Sonlandırıp Açılışta Dosyanın Arka Planda Çalışmasını Kapatmış Olabilirsin.

Örneğin ; Görev Yöneticisinde iexploreyi Sonlandırırsan Dosya ve Yazılım İconlarına Tıklayınca O Programın Özellik Sekmesi Gelir. Açılmaz.

Bunun Gibi Sorunlar vs...

Lord of the Dark

Uzman üye
15 Şub 2012
1,753
0
GaBaRıN EtEK
Görev Yöneticisinden Bir System Dosyasını Sonlandırıp Açılışta Dosyanın Arka Planda Çalışmasını Kapatmış Olabilirsin.

Örneğin ; Görev Yöneticisinde iexploreyi Sonlandırırsan Dosya ve Yazılım İconlarına Tıklayınca O Programın Özellik Sekmesi Gelir. Açılmaz.

Bunun Gibi Sorunlar vs...

bari çözümünüde yazsaydın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.