Bilgisayarım Bozuk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mahir55tr

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
289
0
Arkadaşlar İlk Olarak Başlığı Böyle Koydum Çünkü Aynı Sorunla Karşılaşınca Driver'Larım Bozuk Dedim Ve Kimse Cevap Yazmadı Bende Bakan Çok Olsun Diye Başlığı Bu Şekilde Koydum

Bilgisarım Uzun Bi Süredir Yazı Yazarken Kendiliğinden Kapanıyor Ve Formattan Kısa Bi Süre Sonra Eseti Siliyor Aslında Program Filesde Var Ama Açılmıyor Devre Dışı Kalıyor

Format Attıktan Kısa Bi Süre Sonra Disk Tamamen Dolmuştu Ve Boşalt'tım Bilgisayarı Yeniden Açtığımda Ses Yokdu Ekran Çok Büyükdü Ve Duvardaki Her Şey Gitmişti Fakat Silinmemiş Çünkü Ara Yapınca Buluyor

Ekranı Düzelttim Ama Ses Driverları Bulamıyordum Burada Bir Konu Açtım Ancak Cevap Veren Olmadı Bulmuştum Ancak Kurmuyordu Bende Tek Çare Format Attırdım

İlk Başta Diriverları'da Sildiğim İçin Olduğunu Ve Bu Sefer Dikkatli Olmayı Düşündüm

Pc Süper Olmuştu Formatı Atan Kişi Bu İşi Biliyordu Zaten Bu Yüzden Ona Attırıyordum Pc Win Xp Ama Win7 Gibi Süper Görünüyordu Bi Kaç Özelliğinide Win7 Den Almış Gibi

İlk Başta Diriverları'da Sildiğim İçin Olduğunu Ve Bu Sefer Dikkatli Olmayı Düşündüm

Bi Süre Sonra Eset Yokdu Aslında Vardı Ama Küçük Simgeler Kısmında Yokdu Tıklayınca Açılmıyordu Yani Devre Dışı Kalmıştı Pek Umursamadım Aslında İşime Gelmişti Çünkü Her Girişimde Etkin Değil Haline Getiriyordum Programlarım İçin

Bi Süre Sonra Google Chrome'da Açılmamaya Başladı Ve Bende Mozilla Kullanmaya Başladım

Ardından Flah Player Silindi Kuruyordum Ancak Kurduktan Sonra Kurulmamış Gibiydi Program Files de Veya Program Ekle Kaldırda Yoktu Nasıl Başardım Bilmiyorum Ama Bi Şekilde Yükledim

Ve Bugün Pc'Ye Geçtiğim Zaman Aynı Şeyle Karşı Karşıya Kaldım Hatta Dahada Fazlası Ses Driveri Yokdu Evet Ama Bu Sefer Ekranda Görüntü'de Yokdu Bunu Masaüstü Özellikler - Ayarlar Kısmında Farkeettim Sadece 800x600 Piksel Vardı Onun Dışında Ayarları Yokdu

Bi Kaç Şey Düzenledim Tekrar Açtığımda İlk Açtığım Gibiydi Değişiklikler Yok Olmuştu

Görüntü Ve Ses Driverları Sürekli Kendiliğinden Siliniyor

Format Atan Kişinin Yapcağını Sanmıyorum Çünkü:

1. Tekrar Format Attırmaya Gelsinler Diye Yapmıştır Diye Düşünseniz Bile 10 Tl İçin Bunu Yapmaz Kişi Zaten Zengin Parayı ***ürüyo Burlardaki Tek Bilgisayarcı

2. Kişi Zaten Bunu Yapcak Kadar Kötü Biri Değil

3. Her Zaman Ona Yaptırırız Bilgisayarı Bu Seneye Kadar Böyle Bir Şey Olmadı Bu Sene Her Formattan Sonra Aynı Sorun Çıkıyor Ve Biz Sadece Ona Forat Attırmıyoruz Yani Bu Sene Farklı Kişilerde Pc Ye Format Attı

Sürekli Format Atarak Bi Yere Varmam

Bu Nasıl Düzelir Bilen Arkadaşlar Lütfen Cevap Versin

blacked38

Katılımcı Üye
11 Tem 2012
273
0
muhtemelen pc yi sistemi silmeye programlamışsındır yahud format atan kişinin kullandığı cd ler isteyerek yada istemeyerek pc yi bu konuma getiryodur

Mahir55tr

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
289
0
muhtemelen pc yi sistemi silmeye programlamışsındır yahud format atan kişinin kullandığı cd ler isteyerek yada istemeyerek pc yi bu konuma getiryodur

O Şekilde Bi Programlama Yapmadım Ve Bilmiyorum Olabilir Ama Sürekli Aynı Kişi Atıyor Formatı Daha Önceden Olmuyordu Ve Cdler Aynıdır Diye Düşünüyorum Çünkü Pc Formattan Sonra Hep Aynı Görünüyor

blacked38

Katılımcı Üye
11 Tem 2012
273
0
yeni değiştirdiğindendir belkide eski parçaların sağlamsa nie değiştirdin kardeşim ya işte israfın sonuçu :D anakart a uyumsuz donanım parçası aldıysan ondanda olabilir

Mahir55tr

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
289
0
Arkadaşlar Pc Formatı Atan Kişi Yedekler(2) Yani Yerel Disk e'ye görüntü driverini atmış

Ama Ses Yok Winxp İçin Ses Driveri Olan Varmı

CrowLy

Katılımcı Üye
15 Mar 2012
528
0
Arkadaşlar Pc Formatı Atan Kişi Yedekler(2) Yani Yerel Disk e'ye görüntü driverini atmış

Ama Ses Yok Winxp İçin Ses Driveri Olan Varmı

Soyle Sen bana anakart modelinı tam ayrıntılı sekılde ben sana bulurum ses Driverını

xp ıcın ses driverı dıye bulamasın her driver baska bır ana kart için Tasarlanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.