Çözüldü Bilgisayarım çok kasıyor ne yapabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fanexsx

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
502
1
Anadoludan
Arkadaşlar pc m de son zamanlarda oyun olsun normal kullanım olsun ps uygulaması fusion VS vs kullanıyor disk %100 oluyor pc kasıyor diakde yer açtım pcyi sıfırladım ama yine sonuç aynı ve şuan aklımda Windows 7 yüklemek var tavsiye almak isterim sizce yüklemelimiyim(şuanki sürüm win 10 pro). Cevapları bekliyorum.
TEŞEKKÜRLER.

Moderatör tarafında düzenlendi:

thebeard

Art Director
15 Mar 2018
3,504
4
1,040
Cevap: Pc de çok kasma var....

Evet win7 ye geçmek hızlandıracaktır, CCleaner iş yapmıyor bu arada advancedsystemcare kullanmanızı öneririm lisanslayıp gayet faydasını net bir şekilde görebilirsiniz

25 Nis 2019
116
0
Yugoslavia
Windows 7 'ye geçmen büyük ölçüde hızlandıracaktır diye düşünüyorum fakat dikkat etmen bir konuda microsoft windows 7 eski bir sürüm oldugu için güncellemesini bırakmış olmasıdır . Yani sistem artık güvenli degildir .

rotring33

Yeni üye
29 Şub 2020
26
0
Temiz bir format at, driverlerini eksiksiz yükle. Tozlanmaya karşı PC nin temizliğine dikkat et. Sağlam bir antivirüs programı yükleyip bilgisayarını koru. Birde PC Performans Testi yap sonuçları bir karşılaştır derim

NikolaTeslav

Yeni üye
12 Kas 2019
20
0
Arkadaşlar pc m de son zamanlarda oyun olsun normal kullanım olsun ps uygulaması fusion VS vs kullanıyor disk %100 oluyor pc kasıyor diakde yer açtım pcyi sıfırladım ama yine sonuç aynı ve şuan aklımda Windows 7 yüklemek var tavsiye almak isterim sizce yüklemelimiyim(şuanki sürüm win 10 pro). Cevapları bekliyorum.
TEŞEKKÜRLER.

Formata ek olarak genel bir toz temizliği yapmak gözle görülür bir etki sağlayacaktır.

C432

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
602
0
Ssd destekliyorsa ssd satın al windowsu onun üstüne kur dosyalar açarken yavaş diyorsan 4 gb ram eklesen yeter.

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
4
483
6
Windows 7 güzeldir fakat güncelleme durduruldu ondan dolayı bir üstünü kullanabilirsin kasma gibi sorunlar içinde donanımı yükselte veya bilgisayara format atabilirsin

RoF42

Yeni üye
29 Şub 2020
7
0
Glary Untitles'i önerebilirim diskini boşaltmak ve gereksiz dosyaları temizlemek için gördüğüm en iyi program.Diskinin boşalması bilgisayarın hızına kesinlikle erki edecektir.

26 Haz 2016
2,819
3
598
Sürücüleri birleştir ve iyileştir uygulamasını kullanarak sürücünü iyileştirebilirsin. (w10 arama kısmından yazıp ulaşabilirsin.) Ek olarak 3. parti uygulamalar kullanıp sonra oprgramları kaldırabilirsin. Arka planda çalışan windows programlarını kapatabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.