Bilgisayarım çok kasıyor!!

DGH

Üye
27 Ocak 2016
241
0
Sanal Dünya
Merhaba kardeşlerim benim bilgisiyarım özellikleri;AMD A8-7410 APU with AMD Radeon R5 Graphics 2.20 GHz.Eskiden bilgisiyarım süper hızlıydı fakat bu son 2 ay da çok kasmaya başladı.Oyunlarda olsun normal de olsun bi süre oynadıktan sonra kendi kendine kapatmaya başladı virüs varmı diye baktım yoktu bunun sebebi nedir ?

PkerFce

Üye
8 Ocak 2017
70
5
Bence bi ccleaner ile kayıt defterini yokla.Bende işe yaramıştı geçici olarak.Eğer win7 ise combofix ile taratabilirsin.Disk birleştirme uygulayabilirsin

Slaptonimus

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
447
2
Format at.(kesin çözüm :D) ghz düşüyordur.Bilgisayarının kasma nedeni odur. boşuna çalışan uygulamaları kapat gereksiz dosyalarını temizle.(advanced systemcare önerimdir.) hiçbiri olmuyorsa format at diyorsan format atmak istemiyorum. O zaman bios ayarlarından ghz yükseltirsin.Ama kesin çözüm formattır. formatta olmazsa işletim sistemini değiştirirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.