Bilgisayarım çok mu kötü ?

hw173a

Yeni üye
30 Eki 2009
43
0
İzmir
Intel Pentium 4 CPU / 3.00GHz / 1,0 GB RAM / NVIDIA GeForce FX 5500 (256MB) EKRAN... Pointblank başta olmak üzere çoğu oyunu oynayamıyorum ayarları en düşük yapıyorum yine de çok aşırı kasıyorlar. İnternet ile ilgili sorunum yok.. Bilgisayarımın özellikleri çok mu kötü acaba? Ne yapmam neler eklemem gerekiyor..

Teşekkürler.

saman96

Yeni üye
25 Haz 2009
45
0
Hocam Bana Kalırsa Yeni Sisteme Geçmen Gerek.Güncel Oyunları .oynamak istiyosan 250 liraya sistem kurabilirsin.Şu anlık değiştirmek istemiyosan bi format at ve 1 gb ram daha ekle

hw173a

Yeni üye
30 Eki 2009
43
0
İzmir
Hocam Bana Kalırsa Yeni Sisteme Geçmen Gerek.Güncel Oyunları .oynamak istiyosan 250 liraya sistem kurabilirsin.Şu anlık değiştirmek istemiyosan bi format at ve 1 gb ram daha ekle

Şu anda benim güncel oyunları oynayabilmek için neler yapmam lazım. Ne kadara patlar ve ekran kartını güncellesem olmaz mı? Pek anlamıyorum bu işlerden yardımcı olursan sevinirim

hw173a

Yeni üye
30 Eki 2009
43
0
İzmir
Yeni bir bilgisayar alman veya toplamanı öneririm masraf yapma boşuna yaparsın parana yazık.

Bunu alalı 2-3 ay oldu yani 2.el idare etsin diye. Bilgim yoktu bu konularda 450 TL ye aldım... Sistemi güçlendirmek istiyorum ama fiyat olarak çok uçuk olmaması lazım malum öğrenciyiz.. Benim Pointblank'ı sorunsuzca oynayabilmem için ne kadar ücreti gözden çıkarmam lazım ne bu ekran kartlarından hiç anlamıyorum bit filan diyorlar bazı forumlarda kafam baya karışık. Vaktini ayırıp ayrıntılı yardım edecek arkadaşlara ve şu ana kadar yorum yapan arkadaşlara sonsuz teşekkürler...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.