Bilgisayarım cs2 yi açmıyor.

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,541
692
24
Demo sürümü çıktığında da açmıyordu şimdi oyunu sildim tekrar yükledim fakat hayla açmıyor steamden baktığımda başlatılıyor diyor ve kapanıyor sistem özellikerim 16 gb ram var intel core i5 işlemci var aslında sistem özelliklerim güzel fakat açılmıyor yardımcı olurmusunuz

V3YS0Z

Kulüpler Genel Sorumlusu
3 Şub 2015
2,484
655
Türkiye Cumhuriyeti
Demo sürümü çıktığında da açmıyordu şimdi oyunu sildim tekrar yükledim fakat hayla açmıyor steamden baktığımda başlatılıyor diyor ve kapanıyor sistem özellikerim 16 gb ram var intel core i5 işlemci var aslında sistem özelliklerim güzel fakat açılmıyor yardımcı olurmusunuz
Merhaba TURKHACKER2009,

Kontrole öncelikle steam kütüphanenden CS2'nin dosyalarını doğrulayarak başlayabilirsin.

İkinci olarak oyun kapandığında herhangi bir hata mesajı alıyorsan bizimle paylaşır mısın?

Üçüncü olarak aşağıdaki kodları CS2'nin başlatma seçeneklerine ekleyebilirsin.

Son olarak ekran kartı driverlarını DDU kullanarak kaldırıp, tekrar yüklemeni öneririm.

Büyük ihtimalle bu adımlardan birisi sorununu çözecektir.

İyi Forumlar...

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,541
692
24
Merhaba TURKHACKER2009,

Kontrole öncelikle steam kütüphanenden CS2'nin dosyalarını doğrulayarak başlayabilirsin.

İkinci olarak oyun kapandığında herhangi bir hata mesajı alıyorsan bizimle paylaşır mısın?

Üçüncü olarak aşağıdaki kodları CS2'nin başlatma seçeneklerine ekleyebilirsin.

Son olarak ekran kartı driverlarını DDU kullanarak kaldırıp, tekrar yüklemeni öneririm.

Büyük ihtimalle bu adımlardan birisi sorununu çözecektir.

İyi Forumlar...
Hayır malesef bir hata vermiyor deneyelim o kodu

Malesef çözülmüyor sorun ekran kartını nasıl kaldırabilir ve indirebilirim?

Gerçekten sıkıldım 2 gündür ne var anlamıyorum ya

++

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,427
973
Merhabalar

oyun için gerekli olan programların kurulduğuna emin misiniz veya yeterli sistem gereksinimlerine sahip midir sisteminiz? ayrıca oyundan da kaynaklı olabilir bu durum yeni çıkan oyunlarda çokça yaşanan bir durumdur.

İyi Forumlar

V3YS0Z

Kulüpler Genel Sorumlusu
3 Şub 2015
2,484
655
Türkiye Cumhuriyeti
Hayır malesef bir hata vermiyor deneyelim o kodu

Malesef çözülmüyor sorun ekran kartını nasıl kaldırabilir ve indirebilirim?

Gerçekten sıkıldım 2 gündür ne var anlamıyorum ya

++
Ekran kartını "DDU" programı ile kaldır. Daha sonra ekran kartının sitesinden beta olmayan bir sürüm indirdiğinden emin ol.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.