Bilgisayarım GtaV i Kaldırırmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheR3D

Üye
29 Nis 2016
112
0
PM8Zb9.png

Yani arkadaşlar bi yardım ederseniz iyi olur Gta V alcamda kaldırırmı....

'Deep

Uzman üye
31 Eki 2015
1,327
1
Ya Kardeşim Hergün Bu Konuların Benzerini Görüyorum ,
Bilgisayarları GTA V içinmi Alıyorsunuz Anlamıyorum
Gidersiniz GTA V için Steamde Sistem gereksinimleri Var Paşa Paşa Ordan Bakarsınız .

TheR3D

Üye
29 Nis 2016
112
0
Ya Kardeşim Hergün Bu Konuların Benzerini Görüyorum ,
Bilgisayarları GTA V içinmi Alıyorsunuz Anlamıyorum
Gidersiniz GTA V için Steamde Sistem gereksinimleri Var Paşa Paşa Ordan Bakarsınız .

tmm da zaten baktım ama orda 3.2 ghzmi öle bişey yazıyordu ama neden bu kadar sinirlendiniz anlamadım?

emollo12

Uzman üye
19 Şub 2016
1,617
0
c#
O sistemle lowda 30-40 fps alırsın . Yalan söylemiyorum sistemin minimumdan daha kötü durumda . Yeni pc alman gerek . Oyunlarda önemli olan işlemci değil ekran kartıdır . O ekran kartı miladını doldurmuş vaziyette . Yeni pc alman gerek gta 5 rahat oynaman için en az orta segment olması lazım . Arkadaşların bilgisi zayıfmış herhalde .

Troyn666

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
676
1
Petersburg
o Ekran Kartı İle Oynayamazsın Hocam Herşeyden Once Kartın Mimarisi Eski Ekran Kartını Yükseltmen Bile Yeterli Olucaktır Ama Bilgisayar Uzun Süre Kullanilan Birşey Olduğundan Yatırım Gibi Düşünüp Tamamen Tüm PC Yi Yeniliyebilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.