Bilgisayarım hackledi acil yardım

Arcellius

Üye
10 Eyl 2015
94
0
Beyler durduk yere ekran böyle oldu ne yapıcam düzeltmek için para istiyo heralde acil bi yardım edin lütfen

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Üstad ne yazık ki... cryptolocker ransomware...

Gerçekten kurtarmanın bir yolu yok. Para ödesen bile kurtulacağı kesin değil. Virüsü temizlersin ama dosyalarını kaybettin.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=7unENFLHAVs[/ame]

Arcellius

Üye
10 Eyl 2015
94
0

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
ya ben bunu nasıl yerim deep webde degilmi bu bitcoin daha dün pcye format attım hayatımda girmedim deep webe nasıl olabiliyo ya hiçbi yolu yokmu

Yok, adam parayı izlenmeden almak için bitcoin olarak istiyor. Servisi de deep web'de kurmuş.. Gerçek virüsü büyük ihtimalle bir dosya indirmesi ile aldın.. İhtimal oyun hilesi idi...

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Peki 2 diskide falan sıfırlamam mı lazım napmam lazım artık dosyaları gözden çıkardım bi fikrin varmı napabilirim

[çözüldü] CryptoLocker virüsü nasıl temizlenir? Şifrelenmiş dosyalar nasıl açılır?

Yapan Türk, bir halt yapmıştır, temizlenebiliyordur belki..

Üstadım bugün hastalıktan oruç bozdum, bakacak halim yok, o yazıda bir çözüm bulabilirsin belki.. Uzmanız'da hep yabancılardan, uzmanlardan da çeviri yapıp kendi bilgilerini katarlar, genelde doğrudur söyledikleri.

HASS BEEN HACKED

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
269
0
Kardeşim 72 saatinin Olduğunu söylüyor fotorafta bi çevireyim hepsini tam olark şöyle diyor 1.metinde
Eğer bu metin muhtemelen bilgisayarınız bu tüm önemli dosyaları şimdi unaccesbile demektir truecrypter tarafından şifrelenmiş var ve size decrypotin anahtarı almak için bir miktar para ödediğiniz sürece forover onları kaybedersiniz
2.
decyrpotion anahtarı filess çatlamak imkansız rsa -2048 algoritma kullanır ödemeden sonsuza dek kaybolur

umutcan1905

Katılımcı Üye
23 Nis 2015
384
0
Bak direk şunları yap kardeş.

1-) İnterneti kes
2-)Hardiski çope at viruslu artık
3-)Yeni Hardisk al
4-) Sıfırtan Windows(linux ) vb kur

En uygun olanı budur kardeş Cunku bu program çok iyi yapılmıştır kurtulma şansın %20 - %15 arası

Arcellius

Üye
10 Eyl 2015
94
0

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.