Bilgisayarım Hakkında !

IDarkHackerI

Yeni üye
8 Nis 2016
39
0
Merhabalar Bilgisayarımda Bir Kaç Sorun Var Bu Nedenle Yapmam Gereken İşler Aksıyor Özelden Yardım Edecek Biri Varmı Teşekkürler... Saygılar...

Khokosh

Katılımcı Üye
14 Mar 2013
290
0
Denizli
keşke sorununu burada açıklasanda bizde yardımcı olsak özelden veya değil herkes her konuda bilgili değil
sorununu okur bilgili arkadaşlar yardımcı olurdu sorununu hem buraya yaz hemde bana özelden yaz

IDarkHackerI

Yeni üye
8 Nis 2016
39
0
Sorun Şudur: Bilgisayarımı Açıyorum Sıkıntı Yok. Bu arada Win7 Açılırken Başlangıc Onarma Çıkıyor Geçen Olmuştu Ama Komut İstemi İle Hallettim Ama Bu Sefer Komut İstemi vb. Çıkmıyor Sadece Ek Seçeneklerde Başlangıc Onarma Yazıyor Yardım Edermisin Lütfen

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,812
105
26
Ankara
Öncelikle geçmiş olsun bu sorun bendede olmuşti defalarca, onarmaya çalıştım lakin başaramadım "Tek yapman gereken sağlam bir format at tabi biliyorsan bu konu hakkinda bilgim yoksa internete format nasıl atılır yaz ordan çözebilirsin. İyi forumlar"

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.