Bilgisayarım Hata Veriyor Sistem Taraması

WormReis

Üye
30 Haz 2018
54
0
Turkiye
Herkese iyi günler sistemime virüs bulaştı
Bu hani disk gözden geçirme varya onda Tmm gözden geçir dedim ve Tarama Yaparken Yüzde 15 tamamlandı
80.000 /21.6816 dosya işlendi diyor Abartmıyorum hatta ekran görüntüsü var Lütfen Yardim Edin Formatmi Atilcak??

RrPnvR.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Merhaba,
Endişelenmenize gerek yoktur bir format işlemi söz konusu değildir. %100 olduktan sonra karşınıza Hoş Geldiniz yazısı çıkacaktır. Eğer bu durumun yaşanmasını istemiyorsanız aşağıdaki yolu deneyebilirsiniz;
Başlat- Çalıştır- Regedit yazın
Çıkan pencerede
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CURRENTCONTROLSET\
CONTROL\Session Manager/BootExecute anahtarına çift tıklayınız ve içindeki değeri siliniz. İçindeki değeri de bir yere not ediniz. Sorun çıkarsa eğer tekrar yazarsınız o değerin içine.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.