Bilgisayarım Hopörleri Algılayamıyor

garizmat

Yeni üye
9 Nis 2016
25
0
25
gaziantep
Arkadaşlar Benim Bir Tane 2+1 Ses Sistemim Var Sorunsuz Çalışıyodu Fakat Bir Gün Sabah Kalktığımda Müzik Açtığımda Ses Gelmiyordu Format Attım Sorun Düzelmedi Ses Driverini Güncelledim Tekrar İndirdim Hata Yine Düzelmedi Hoporlerde Sıkıntı Yok Neden Derseniz Çünkü Flasdan Şarkı Dinleyebiliyorum Ama Pcden Şarkı Dİnleyemiyorum İsteyene TW Werilir
Şunuda Belirtmek İstiyorum Pcde Ses var gibi gözüküyo ama ses gelmiyo hoporlerden not:hoporler bozuk deil yardımcı olursanız ne mutlu bana

speeddy

Katılımcı Üye
3 Eki 2012
659
0
aygıt yöneticisi ses ve hoporlor yap guncelle diyip 2 seçeneklerin biri internetten biri manuel elle kurulum cdsi varsa onu yap eğer yok ise hoporlorun driveri mevcut işletim sistemine uyumlu değildir ki bu çok az bi ihtimal

garizmat

Yeni üye
9 Nis 2016
25
0
25
gaziantep
Konu Başlığının Konu İle İlgili Olması,Yardım!! Acil!! gibi kelimeler olmaması gereklidir.
Konuyla İlgili Olarakta Ara Ses Kablosu Bozuk Olabilir

aygıt yöneticisi ses ve hoporlor yap guncelle diyip 2 seçeneklerin biri internetten biri manuel elle kurulum cdsi varsa onu yap eğer yok ise hoporlorun driveri mevcut işletim sistemine uyumlu değildir ki bu çok az bi ihtimal

olmadı kardeşim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.