Bilgisayarım İçin Hangi Sistem?

httpserkan

Yeni üye
17 Mar 2018
44
0
Arkadaşlar merhaba,

Bilgisayarım şuan 32bit Windows7 Ultimate. Oyunlarda güzel performans alamıyorum.

3Gb Ram
1Gb Ekran Kartı
1 Terabayt Harddisk
240 Gb Sandisk Ssd Mevcuttur.

Bu özellikler için 32mi yoksa 64bit mi kurmam gerekiyor neden ? Teşekkür ederim iyi forumlar.

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,967
Orhun Nehri
bit olayı cache bellek ile ilgilidir. senin bilgisayarın 64 se 64 kur 32 bitse 32 kurman gerekiyor
win+R >> msinfo32 >> sistem özeti>> sistem bilgisinden bakabilirsin.

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
ram ddr3 mü ekleme şansın varmı leptopmu masaustu mu
ekran kartı nvıdıa mı ati mi serısı ıle beraber yaz
işlemcın amd ornegın 4 cekırdek amd quad core gibi yada ıntel 4 cekırdek i3 5.nesil yazarsan yardımcı olurum

Akif Mahmut

Yeni üye
26 Nis 2016
12
0
Ötüken
Önereceğim Sistemler Şöyle;
Oyun-Render İçin
Win7 Ultimate 64 Bit İşletim Sistemi (Orjinal)
Win7 Pro 64 Bit İşletim Sistemi (Orjinal)
Çalışma-İnternet
Win8 Pro 64 İşletim Sistemi (Orjinal)
Win10 Home 64 İşletim Sistemi (Orjinal)
Video-Slayt
Win8 Home 64 Bit İşletim Sistemi (Orjinal)
Win10 Home 64 Bit İşletim Sistemi (Orjinal)

İyi Forumlar :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.