Çözüldü bilgisayarım log tutuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thelasthacker

Katılımcı Üye
3 Haz 2015
956
1
başlıktan ve resimden de anlaşılacağı üzere bilgisayarım log tutuyor. görev yöneticisinden ve cmd den bakıyorum kesinlikle keylogger vb. bir şey yok. acaba keylogger var da ben mi bilmiyorum ? sizce ne yapmalıyım.

YDN3Wj.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,769
299
85
u bilmiyorum maalesef
arama bölümüne %appdata% yazınca en altta benimki log diye dosya oluşturuo :)

Zaten kurdugunuz program vs. Temp klasoru uzerinden kurmaya baslar ilk bas oraya kayit olur ve ondan sonra kurulum yerini secersiniz ama loglarinizda o programi kullandiginiza dair oraya log tutar ve regedit uzerindende bir dosya olusturur lisans numarasina kadar dahi oradan bulabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.