Bilgisayarım Ve Internet Cafe Pc'leri

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,452
3,206
Ağ Kablolarında Geziyor
Merhabalar ben @'pump yine birlikteyiz ama bu sefer yardım kateogrisinde
Dostlar sanırım ilk yardım merkezine açtığım konu.
Sektör ile bağlantısız olduğu için bu konu hakkında hiçbir fikrim yok.
Bazen Yazılım kullanarak projeler yağtığımızda çok sinir bozucu, hatta kimi zaman saç baş yolucu hatalar alıyoruz :)
Uzun lafın kısası İnternet cafe pc'leri çoğu kötü, gelişmemiş semtlerde oturanlar bilir wolf oynadığımız dönemler.
Kötü dediysem anlayın donanım olarak içinde zibilyon tane oyun var. Bu nasıl oluyor?
Bende bazen sıkılıyorum bizde insanız MR.ROBOT değiliz :)

Bunu nasıl yapıyorar benim bilgisayarım;

HP İ5 7.NESİL
İşlemci Intel(R) Core(TM) i5-7200U CPU @ 2.50GHz 2.70 GHz
Takılı RAM 8,00 GB
Sistem türü 64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci
Yenileme hızı 60.000
6 bit derinlik
Sürüm : win10pro

Bu bilgisayarda oyun deneyimi olarak bir defa steamdan Hitman2 indirmiştim artık demo idi sanırsam oyunlarla fazla bağım yok :) kasıyordu öyle söyliyim.

NOT:
Bilgisayarımın Kaldıracağı Güzel Oyunlar Varsa Yazabilirseniz Mutlu Olurum Örnek: Assassin's Creed Kaldırır mı o ayrı soruda :) siz daha iyi bilirsiniz.
Bonus : Güzel crack güvenilir site varsa atabilirsiniz ordan indiririm :)

Son düzenleme:

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
324
Merhabalar, internet kafe sektörünün kötü yanlarından biri de değindiğiniz bir konu sistemler kötü dahi olsa zibilyon tane oyunu disklerine aktarıp oynatmayı bekliyorlar sistemin kasıp kasmaması umurlarında değil.
Benim sistemim iyi değilken mount and blade warband oynardım, key istiyor fakat internette key bulunmakta, hilesiz oynarsanız gayet keyifli bir oyun.

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,452
3,206
Ağ Kablolarında Geziyor
Merhabalar, internet kafe sektörünün kötü yanlarından biri de değindiğiniz bir konu sistemler kötü dahi olsa zibilyon tane oyunu disklerine aktarıp oynatmayı bekliyorlar sistemin kasıp kasmaması umurlarında değil.
Benim sistemim iyi değilken mount and blade warband oynardım, key istiyor fakat internette key bulunmakta, hilesiz oynarsanız gayet keyifli bir oyun.
Teşekkür ederim.
Mound blade warband oynamıştım osmanlı modunu filan sağ ol.
güvenilir crack sitesi var mı?

Emir_Pasha00

Yeni üye
15 Eki 2022
3
0
beyler gezginler kullanmayın direk spy atıyor
birde warband oynayacaksanız tamamen steamden orjinal öneririm bir yerden key bulun
yada discorduma gelin hem multi de turnuvalara eventlere hemde feintleri vs. öğrenin
Join the Anonim şirket [AŞ] Discord Server! yeterki gelin bakalım çalışırz konuşuruz eğlenceli olur

kEZqC

Yeni üye
1 Ara 2022
18
6
Smart Game Booster diye bi uygulama var Steam deki çoğu oyunları oynayıp oynayamayacağını söylüyor
Ayrıca bu siteden Steam deki oyunları ücretsiz indirebilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.