Bilgisayarıma dvd oyun nasıl indiridm

55554445

Yeni üye
17 Tem 2013
6
0
Slm pcme oyun indirmek istiyom ama indirmeyi bilmiyom siz nasıl indiriyosanız söleyinde bende oyun oynim

bi kaç program denedim ama çoook yavaş 2 sene beklesen ancak dolar programın adı torrnet çoook yavaş başka program olabilir

hail12

Katılımcı Üye
10 Tem 2008
346
0
Tekirdağ
1337x.org'tan indir sorun düzelir.

Torrent dünyanın en iyi indirme platformudur.Fakat onun bir de gönderme hızı oluyor onu ayarlaman lazım.

Sağ altta U: 0.1KB gibi rakamlar yazar ona sağ tuşla tıkla onu 1 yap.yada eklediğin torrent'e sağ tuşla tıkla gönderme hızını 1 yap.Tabi indirdiğin siteyle alakalı olabilir hız ve torrent'teki seed sayısına.

55554445

Yeni üye
17 Tem 2013
6
0
1337x.org'tan indir sorun düzelir.

Torrent dünyanın en iyi indirme platformudur.fakat onun bir de gönderme hızı oluyor onu ayarlaman lazım.

Sağ altta u: 0.1kb gibi rakamlar yazar ona sağ tuşla tıkla onu 1 yap.yada eklediğin torrent'e sağ tuşla tıkla gönderme hızını 1 yap.tabi indirdiğin siteyle alakalı olabilir hız ve torrent'teki seed sayısına.

kardeş sen bu programı kullanarak hiç oyun indirdin mi Bİ KERE BEN İNDİDRDİM ÇOOOK YAVAŞ YA
BÖLE İLERİLİYO 1.............................................................................................................................................................................
2.....................ÇOKKKKKK YAVAŞDI

hail12

Katılımcı Üye
10 Tem 2008
346
0
Tekirdağ
Oruçlu oruçlu nedir bu böle ilerlemiyo çıkıp biri bişey desin

dostum sorun sende ve böyle deli deli konuşup adamın canını sıkma,torrent dünyanın en hızlı dosya paylaşım platformudur.Ben 12 yaşımdan beri torrent kullanıyorum eğer seçtiğin torrent eski ise indirmez.

bu torrent bende 890 ile indirmiyor yani maks hız sen dene eğer indirmezse sorun sende..

Download Monsters University 2013 HDTS XviD-Feel-Free Torrent | 1337x.org

The Clash

Katılımcı Üye
8 Ocak 2013
338
0
İzmir
Bence oyun oynamadan önce nasıl konuşulması gerektiğini öğrensen iyi olur. Saygı diye bir şey vardır hem yardım istiyosun hemde küfür ediyosun. Sonra neden yardım etmiyolar. Bir düşün acaba neden??

sinan749

Katılımcı Üye
11 Tem 2012
621
1
arkadaşım bak oyunu part indirmek istersen premium üye olman lazım ama yok ben tama bedava indirmek istiyom ozaman torrnet indirecen baka yolu yok tmm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.