Bilgisayarıma Format atamiyorum

Gamrer66

Üye
25 Nis 2016
134
0
Selam,

Öncelikle Bilgisayarım windows 10 iso dosyasi indirip kurmaya calisitim rufus ile ve tam 5 kez farkli farkli windows sürümleri denedim ancak olmadi her defasinda Windows cannot Read the product key diye bir sey cikiyor ardindan registry de sorun olabilir diye düsünerekten PC Repair indirdim Tweaker isimli bir sey di virus degil .. Tam 48 tane sorun bulduktan sonra Bilgisayarım restart atmam gerekti attim ve sonrasinda Siyah ekran hatasi geldi windows oturumu acilmadan siyah ekran geliyor ve öyle kaliyor Yardim edebilen varmi ?

lawliet0000000

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
493
2
Belirsiz.
"Bu" linke girip "Aracı Şimdi İndir" kutucuğuna tıkla indir. Ardından verdiğim linkte bulunan "Aracı Kullanarak Bu Bilgisayarı Windows 10'a yükseltme ..." maddesine tıkla ve sırayla yönergeleri uygula.

Veya;
Başka bir bilgisayarı yükseltmek için USB veya DVD hazırlamak istiyorsan 2. maddedeki yönergeleri uygula.

(Windows 10 yükleme aracını her iki durumda da kullanman gerek.)

Son düzenleme:

bycavo

Katılımcı Üye
4 Tem 2014
427
0
sys32klasörü
Öncelikle internette şuan tam aklımda yok fakat araştır çıkar karşına,
Microsoftun sitesinden istediğin isoyu indiriyorsun bi program aracılığıyla..
isoyu indir düzgün bir şekilde rufusla flash belleğe yazdır. ama bi yerden bakarak yap "mbr" seçeneği falan olması lazım.. Tavsiyem OEMCC windows 10 pro indir ben onu kullanıyorum gayet iyi.
flash belleği kasanın önüne değil arkasına tak, ben böyle bir sorun yaşadım öne takmadığım için format atılmıyordu.
bios ayarlarında flash belleği boot yap bazen harddisk kısmında bulunabilir 1. sıraya getir.
kaydet formatını at fakat formatı kontrol et başında dur arada 1 2 reset atcak reset attığı zaman hemen biosa gir boot ayarlarından belleği 2. sıraya harddiski 1. sıraya getir. kaydet çık devam et.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.