Bilgisayarıma giriliyor yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deeppit

Yeni üye
6 Haz 2010
30
0
30
Ist
Arkadaşlar merhaba.

Az önce interneti kullanmadığım halde çalıştığını gördüm (Pikatel Combomax Modem)

Hemen cmd açıp netstat yaptm established olan ip'lere girdim bi tanesi wireless modem port sayfası çıktı şifre istiyodu..

Bilgisayarımı bu kişilerden korumak için nasıl bi önlem alabilirm?

Şimdiden teşekkürler :)

xxomar93xx

Katılımcı Üye
7 Eyl 2010
305
0
Yer Altı
Arkadşım virüs programı yüklümü yüklüyse bile güncelleştirlimişmi ayrıca son zmnlarda aldıgın resımlere ve yha belgeler ve yha ındırdıgın dosyalara bak..! + bilgisayar simgesıne tıkla yönet de hızmetlerden uzaktan yönetımlerı ıptal et..! + net user yaz adminöstar cıkarsa sil..!

bozkurt_44

Kıdemli Üye
18 Nis 2010
2,750
0
29
Özel Kuvvetler Komutanlığı.MAK

http://members.xoom.com/yakutailesi/

adresindeki bu konu ile alakalı ve bedava çekebileceğin programları yazıyorum,

1. avp.exe =en iyi virüs ve trojan temizleme programı

2. avpcrack.zip =üstteki programın crack dosyası
3. update32.exe =üstteki programın update'i
4. atguard.exe =bu tip illegal saldırıları durdurur.Başarılı bir firewall programı.
5. conseal.zip =süper bir firewall programı.her türlü izinsiz girişimi engeller.ayrıca kuralları belirtirsen istediğin şahsa yetki verir.
6. consealfirewallcrack.zip =yukarıdaki programın crack dosyası

trojan dir büyük ihtmalle

deeppit

Yeni üye
6 Haz 2010
30
0
30
Ist
Arkadşım virüs programı yüklümü yüklüyse bile güncelleştirlimişmi ayrıca son zmnlarda aldıgın resımlere ve yha belgeler ve yha ındırdıgın dosyalara bak..! + bilgisayar simgesıne tıkla yönet de hızmetlerden uzaktan yönetımlerı ıptal et..! + net user yaz adminöstar cıkarsa sil..!

tavsiyeler içn teşekkürler - basit önlemler tamam eksiğim yok ama bi şekilde giriyolar bunları nasıl engellicem

http://members.xoom.com/yakutailesi/

adresindeki bu konu ile alakalı ve bedava çekebileceğin programları yazıyorum,

1. avp.exe =en iyi virüs ve trojan temizleme programı

2. avpcrack.zip =üstteki programın crack dosyası
3. update32.exe =üstteki programın update'i
4. atguard.exe =bu tip illegal saldırıları durdurur.Başarılı bir firewall programı.
5. conseal.zip =süper bir firewall programı.her türlü izinsiz girişimi engeller.ayrıca kuralları belirtirsen istediğin şahsa yetki verir.
6. consealfirewallcrack.zip =yukarıdaki programın crack dosyası

trojan dir büyük ihtmalle

Link ölü..:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.