Bilgisayarıma neler oluyor

hackedbyhacker2

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
585
2
windows 10
Beyler son 1 haftadır pc kendi kendine yeniden başlıyor masaüstü düzenlediğim gibi değilde default oluyo (bütün uygulamalar solda sıralı bir bicimde) sebebi nedir ne yapmam gerekir anlamadım ya 2 saat bekliyorum birde

Sd1eewDEWG156d

Kıdemli Üye
26 Nis 2013
2,406
0
Şu forumda benden daha fakiri yok sanırdım :D
Kullandığım işlemci 2010'da üretimi durdurulan bir işlemci. Tüm bilgisayar parçalarının fiyatları toplamı monitörün fiyatına denk gelmiyor. Her zaman sizden daha kötü durumda olan birisi vardır. Eminim ki durumu benden de kötü olan birileri vardır :D

Başlangıçta çalışan uygulamaları kontrol et. Eğer Windows 10(Windows 8 ve 8.1'de de böyle mi bilmiyorum, daha önce kullanmadım) kullanıyorsan görev yöneticisini açıp Başlangıç sekmesinde bulunan her şeyi devre dışı bırak ve bilgisayarı yeniden başlat.
Eğer Windows 7 ya da altında bir işletim sistemi kullanıyorsan Windows + R kombinasyonlarını gerçekleştirip açılan penceredeki kutucuğa msconfig yazıp Tamam'a bas. Başlatma Seçimi kısmından ister sadece Tanılama başlangıcı seçeneğini seç, ister Seçmeli Başlangıç seçeneğini seçerek Başlangıç Öğelerini Yükle'nin tikini kaldır. Daha sonra Başlatma sekmesinde bulunan her şeyi devre dışı bırak.

hackedbyhacker2

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
585
2
windows 10
Bi avira ve amd var steam var bide discord ve catalyst control center var hadi discordla steamı kapattm amd ve catalyst control center diye bişey var işlemciyle ilgili o nolucak
Kullandığım işlemci 2010'da üretimi durdurulan bir işlemci. Tüm bilgisayar parçalarının fiyatları toplamı monitörün fiyatına denk gelmiyor. Her zaman sizden daha kötü durumda olan birisi vardır. Eminim ki durumu benden de kötü olan birileri vardır :D

Başlangıçta çalışan uygulamaları kontrol et. Eğer Windows 10(Windows 8 ve 8.1'de de böyle mi bilmiyorum, daha önce kullanmadım) kullanıyorsan görev yöneticisini açıp Başlangıç sekmesinde bulunan her şeyi devre dışı bırak ve bilgisayarı yeniden başlat.
Eğer Windows 7 ya da altında bir işletim sistemi kullanıyorsan Windows + R kombinasyonlarını gerçekleştirip açılan penceredeki kutucuğa msconfig yazıp Tamam'a bas. Başlatma Seçimi kısmından ister sadece Tanılama başlangıcı seçeneğini seç, ister Seçmeli Başlangıç seçeneğini seçerek Başlangıç Öğelerini Yükle'nin tikini kaldır. Daha sonra Başlatma sekmesinde bulunan her şeyi devre dışı bırak.

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
anakart falan değiştirmeye ihtiyac yok . işlemci termal macununu ve ekran kartının GPU termal macununu kontrol et..en kötü ihtimal ya windows sıfırlarsın yada yeniden windows kurarsın.

Son düzenleme:

Sd1eewDEWG156d

Kıdemli Üye
26 Nis 2013
2,406
0
Bi avira ve amd var steam var bide discord ve catalyst control center var hadi discordla steamı kapattm amd ve catalyst control center diye bişey var işlemciyle ilgili o nolucak
Hepsini kapat hocam. Ekran kartı ya da işlemcinin çalışması için gerekli olan şeyler değil onlar. Baktın performans konusunda bir iyileşme yok, geri açarsın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.