Bilgisayarıma şifre koyuldu nasıl öğrenebilirim

ghostsemih

Üye
2 Şub 2012
76
0
Ailem Bilgisayarıma şifre koydu şifreyi cmd yoluyla öğrenmem mümkün mü değil se nasıl nasıl öğrenebilirim

Son düzenleme:

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
cmd ile filan bulunmaz isletim sistemini söylememissin ama eger ailen bilgisayari açiyorsa bilgisayara bsy yap hata veriyor de mesela geri yüklemem gerekiyor de keyloger yükle bunu demeden önce sonra bilgisayarim a sag tikla yönet de users ve grublar gibi bsy olcak ona tikla ordan oturum ismini seç sifre belirle de bos birak tamam de sonra iste pc yi yeniden baslat ailene geri yükleme yaptigim için sifrem gitti tekrar koyun de sonra onlar gittikten sonra key loger ile ögren :)

VisionamiaM

Yeni üye
31 Ocak 2013
0
0
Ooo kardeş onu bana sorcaksın ailem 16 kez şifreyi değiştirdi kırdım
Çok kullanıyordum işte 1 oldu 2 oldu 3 oldu kırdım habire en sonuncusunda bir akrabam gelmişti yatakta giriyordu laptopa sonra tuvalete gitti bende heen laptopun başına geçtim baktım şifre ilk denemede kırdım.
Şifre kırmak için klavye kullanma hızı program kullanmaktan çok önemlidir

ghostsemih

Üye
2 Şub 2012
76
0
Ooo kardeş onu bana sorcaksın ailem 16 kez şifreyi değiştirdi kırdım
Çok kullanıyordum işte 1 oldu 2 oldu 3 oldu kırdım habire en sonuncusunda bir akrabam gelmişti yatakta giriyordu laptopa sonra tuvalete gitti bende heen laptopun başına geçtim baktım şifre ilk denemede kırdım.
Şifre kırmak için klavye kullanma hızı program kullanmaktan çok önemlidir

nasıl yani yöntemini yazarmısın

VisionamiaM

Yeni üye
31 Ocak 2013
0
0
Windows XP olsaydı daha başka çözümler olacaktı ama.
Kardeş şifre kırma yöntemi nedir biliyormusun.
Araştırmak gözlemek tahmin etmek bilgiye ulaşmak konuyu anlamak cümlenin içinde önemli kelime çıkarmak ayıklamak ve ŞİFRE başka kırma yolu yok şiifreyi kim koyduysa onu dinleyeceksin ağzından çıkan kelimeler bir şifredir aslında.
Bu şifreleri denerken el hızıda önemlidir ne kadar çok denersen şansın o kadar artar. Eğer şifreyi bulursan hemen yeni bir kullanıcı aç ve şifresini kendin koy kimse anlamayacaktır :drunk:drunk:drunk:drunk:drunk

ghostsemih

Üye
2 Şub 2012
76
0
Windows XP olsaydı daha başka çözümler olacaktı ama.
Kardeş şifre kırma yöntemi nedir biliyormusun.
Araştırmak gözlemek tahmin etmek bilgiye ulaşmak konuyu anlamak cümlenin içinde önemli kelime çıkarmak ayıklamak ve ŞİFRE başka kırma yolu yok şiifreyi kim koyduysa onu dinleyeceksin ağzından çıkan kelimeler bir şifredir aslında.
Bu şifreleri denerken el hızıda önemlidir ne kadar çok denersen şansın o kadar artar. Eğer şifreyi bulursan hemen yeni bir kullanıcı aç ve şifresini kendin koy kimse anlamayacaktır :drunk:drunk:drunk:drunk:drunk

xp ye çözümlerin nedir

HackTugra

Üye
28 Şub 2013
113
0
23
Ankara
Aynı olay benim de başıma gelmişti :) Ailenden ödev bahanesi ile bilgisayarı açtır. Casus Bilgisayar 007 indir ( kendim kullanıyorum :) ) Daha sonra pcyi kapat. Aradan biraz zaman geçsin yine ödevim var diye bilgisayarı açtır. Yine o programa gir şifre orada olacaktır. Eğer yöntem işe yarar ise teşekkür butonuna çök :)

İndirme Linki : Casus Bilgisayar 007 (Keylogger) İndir - Bilgisayar Takip Yazılımı - Tamindir

Not : Eğer link işe yaramaz ise Google'a Casus Bilgisayar 007 yaz gelir zaten :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.