bilgisayarima su girdi

hammaci

Üye
29 Nis 2016
235
0
anadolu
Arkadaslar pc yi damda biraktim masaustu kasanin koruyan kablar cikmis yani hardusk elwktronikin bulndugu bolme uzerine yagmur yagdi elektirk yoktu icinde vesonra kurttum ve pc de elektirik var ama calismiyor ne yapmaliyim

ByMcKaRaKeFeN

Uzman üye
8 Haz 2010
1,079
1
GaziAntep
Arkadaslar pc yi damda biraktim masaustu kasanin koruyan kablar cikmis yani hardusk elwktronikin bulndugu bolme uzerine yagmur yagdi elektirk yoktu icinde vesonra kurttum ve pc de elektirik var ama calismiyor ne yapmaliyim

Ah be kardesim keske Kasanin korumalarini cikartmasaydin İyice Kurutmamış Olabilirsin Buda Şaşe Yaptirip Donanımsal Hasar Vermis oLabilir Tüm parçalari Cikart Tek Tek kurut sac Kurutma Makinasiyla Falan İyice Kurudugundan emin Olduktan Sonra Parçalari Tekrar Birleştir Tekrar Dene

hammaci

Üye
29 Nis 2016
235
0
anadolu

Ah be kardesim keske Kasanin korumalarini cikartmasaydin İyice Kurutmamış Olabilirsin Buda Şaşe Yaptirip Donanımsal Hasar Vermis oLabilir Tüm parçalari Cikart Tek Tek kurut sac Kurutma Makinasiyla Falan İyice Kurudugundan emin Olduktan Sonra Parçalari Tekrar Birleştir Tekrar Dene

Kardesim ben urfaliyim tazin bazen 45 dereceyi goruyor ve tabi cpu sicakligi allahaemanet onun icin cikardim

sykhmz15

Katılımcı Üye
17 Eki 2012
764
0
bilgisayarın kartına su girdi ise içindeki entegre elemanlar kimyasal maddesi çok olduğu için su değdiği anda bozulma olabilir. bilgisayara güç verdikten sonra çalışmıyorsa yapılcak iş hangi parçanın hasarlı olduğunu öğrenip değiştirmek :/ üzgünüm ALLAH sabır versin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.