bilgisayarıma virüs girdi

31 Tem 2016
90
0
arkadaşlar bilgisayarıma virüs girdi gerçekten çok kötü yeni aldım şuan ağlıyorum gerçekten nolur yardım edin lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

KemalAli77

Uzman üye
12 Eki 2015
1,214
5
'⭐'&#
kardeşim yen aldıysan bu devirdeki bilgisayarların hepsinde antivirus vardır antivirus progrmaı çalıştırıp hepsini silmeye çalış smartscreeni aç bunlar olmazsa bazi yöntemler söyliycem kesin yöntemler

LimitlessT

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
718
0
geliyorsun?
Hocam bunda ağlanacak ne var allah aşkına :)
Bilgisayarınıza Malwarebytes - Anti Malware yükleyip taratın, bilgisayarı kapatıp açın.
Ardından Combofix yükleyip güvenli modda taratın.Tekrar kapatıp açın.
Daha sonra bilgisayarınıza Esed Nod 32 Antivirüs Yükleyin ve Geniş Çaplı Arama yapın.
Eğer olmazsa, verilerinizi yedekleyip bilgisayarınıza format atın :)

DEADMAN134

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,843
0
Nereye
Bak dostum once sakin ol Chomar adli antivirusu dene yeni oldugu icin cogu virusleri algilayacaktir
diyelim ki algilamadi napicaksn agliyacakmisn hayir
combofix portabledir indir internetin fisini cek

guvenli modda combofix ile tarat ''GUVENLI MODDA''

ve bilgisayarinin taramasi bitince yine Chomar ile tarat eger guvenemiyorum diyorsan Kaspersky ile taratabilirsn

GeceninOfkesi

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
783
1
..
2 Gün Önce Benim Bilgisayarımada girdi. Iyiki tarama geçmişini daha önceden silmişim yoksa ben şifreler felan gg olcaktı kardeşim virüs hala pcideyse facebook/twiter gibi sitelere girme keylogger olabilir ComboFix indir pciyi tarat ama arka planda hiçbirşey açık olmasın Bilgisayarın hızlıysa 30 Dk'da tarama biter sende virüsten kurtulursun eğer sağlam virüsse bu süre 1 saati bulabilir Başarılar :)

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Merhabalar ,

Bazıları Combofix Yükle Aç Demiş.Sakın Böyle Yapma.Virüsden Daha Kötü Yapar.Bak Şimdi Combofix'i İndir Ama Açma Sakın.Sonra Güvenli Mod'a Gir İndirilenler Bölümünden Aç.İşi Halleder.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.