Bilgisayarımda ciddi bir sorun var

Jorrest

Üye
31 Mar 2013
115
0
30
İstanbul
Selamün aleyküm arkadaşlar.Bilgisayarımda ciddi bir sorun var yardım ederseniz cok severim
öncelıkle bu hata 2 gündür oluyor bu sahabta benı delı etti

Hata:Örnegin bişi indirdim veya bişi kaydettim biligsayarıma bilgisayarımı reslceyince o dosya gidiyor .Bide bende firefoxda kaldıgın yerden devam et var bana cok yardımcı oldu facebookta bırakırken denedı 3veya4 gün öncesi seklemer cıktı bunu nasıl düzeltirim

Yardım edermisiniz

burak2385

Yeni üye
8 Eyl 2009
30
0
Mozillayı Silip Baştan Yükleyiniz Güncel Sürümünü Daha Sonra Mozillayı Açıp Seceneklere Tıklayınız Ordan İndirme Sekmesine Gelip Gözatı şeçip dosya indikten sonra nereye kaydedilmesini istiyorsanız orayı seçiniz birdaki sefere inen dosyalar belirtiğiniz yere iner

Matrix24

Kıdemli Üye
27 Haz 2012
2,685
0
istanbul
deep freeze kurduysan bılgısayarın ınternet kafadekı bılgısayarlar gıbı olur onu sılmen lazım ne yuklersen yukle veya ne kaldırırsan kaldır bılgısayarını acıp kapattıgında aynı sekılde kalır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.