Windows Bilgisayarımda CPU %100 Kullanılıyor

DarkBBOGH

Üye
3 Haz 2017
178
0
Adana
Selamun Aleykum Dostlar Bilgisayarıma virüs bulaştı ve bilgisayarı açıyorum ve birden cpu %60-100 arası oluyor ve kasmaya başlıyor yardımcı olabilecek varmı ??
Eset antivirüs virüsü buluyor ama silemiyor. ve ram kullanımı 2 gb oluyor
Format Atıcam Ama Format Usb sini Biosta Görmüyor.
Sistem Özelliklerim :
İNTEL CORE 2 DOU İŞLEMCİ
4 GB RAM DDR2
120 GB SSD
2 GB EKRAN KARTI 128 BİT

Son düzenleme:

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,137
19
Bakü
Merhabalar, eğer virüs bulaştığına eminseniz bilgisayarınıza Adaware uygulamasını indirerek bilgisayarınızı güvenli modda başlatıp virüs taraması yapabilirsiniz. İyi forumlar.

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,239
70
7,710
Dostlar bende cpu 0 ile 10 arası oluyor daha artmıyor ancak ram 70 ile 90 arasında oluyor ve bilgisayarım çok kasıyor çözümü var mıdır kasmaması için? Hızlandırma programı indirdim daha kötü oldu silemedim de

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg

Depdip

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,578
0
NewYork
Merhaba eğer arkada çalışan bir uygulamanız var ise işlemciyi yorduğundan ötürü cpu'nuz 100 olmuştur. Eğer olmadığından emin iseniz format atmak en iyisi. Büyük ihtimalle virüs ancak öncelikle virüsü silmeyi deneyiniz eset gibi bir programla.

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
Merhaba Değerli Kardeşim. " Ctrl + Shift + ESC " Kombinasyonu İle Açılan Görev Pencersinde, CPU'yu En Çok Kullanan Uygulamayı/Uygulamaları Görebilirsiniz. Bu Uygulamaları Kaldırmayı Deniyebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.