Bilgisayarımda virüs mü var ?

spulaction

Üye
5 Haz 2016
148
0
Brooklyn
Az önce THT de bi dosya indirirken yine, chrome otomatikmen kapandı . sayfa yeniledim chrome geri açıldı fakat ana sayfam Youndoo diye bir şey olmuştu değiştirdim bi de baktım tüm kayıtlı çerezler sayfalar silinmiş chrome 0'lanmıştı ama youndoo nerden çıktı ki ? ana sayfayı falan değiştirdim kapadım tekrar açtım yine youndoo.com ana sayfam defalarca değiştirmeme rağmen böyle , chrome da 0'lanmış napıcam arkadaşlar yardım edin lütfen.

brtarg

Katılımcı Üye
1 May 2016
291
0
antivirüs taraması yap thtden dosya indirirken virüstotol varmı diye kontrol et daha sonra antivürüs koruması açık mı diye kontrol et .bat şeklindeki uzantılara tıklamadan önce 2 kez düşün

xXXrayXXx

Uzman üye
22 Nis 2014
1,385
0
Trabzon
BitDefender inidr bak daha oluyormu bitdefender kullanırsan daha iyi olur free sürümü mevcut ve neredeyse hiçbir zorluğu yok indir aç bu akdar herşeyi kendi yapıyor :D Bendede olmuştu neredeyse bilgisayar donma seviyesine gelmişti rekla myüzünden yükleyince rahatlamıştı PC :D

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
Kaspersky dene tavsiyemdir

Sonuç bulursun ve combat ile anti malware ile de üzerinden geçerek tarat

Kullanmadigin gereksiz uygulama ve dosyalarını sil
Kalıntı eklenti uzantıları sil

İşletim sistemin ne ?

spulaction

Üye
5 Haz 2016
148
0
Brooklyn
Kaspersky dene tavsiyemdir

Sonuç bulursun ve combat ile anti malware ile de üzerinden geçerek tarat

Kullanmadigin gereksiz uygulama ve dosyalarını sil
Kalıntı eklenti uzantıları sil

İşletim sistemin ne ?
windows , fakat o antivirüsler ücretli diye biliyorum adw bit defender kullandım sonuç alamadım . UC结束 diye bir program var kaldıramıyorum bilgisayardan . google a her girişimde kod soruyor , bazı yer imleri kayboluyor ana sayfam değişiyor ?

Efy

Kadim Üye
11 Ara 2015
5,629
5
Öteki Taraf
windows , fakat o antivirüsler ücretli diye biliyorum adw bit defender kullandım sonuç alamadım . UC结束 diye bir program var kaldıramıyorum bilgisayardan . google a her girişimde kod soruyor , bazı yer imleri kayboluyor ana sayfam değişiyor ?

Deneme sürümünü indir Resmi web sayfasından

Eğer işletim sistemin W10 Ve W8 ise sıfırlama özelliği var bunu dene direk format ve antivirüs daha kesin kalıcı çözüm.

reso

Üye
26 Eyl 2007
140
0
format at kesin çözümü bu. indirdiğin programların setup unu da sil sakladıysan, sağlam yerlerden indirip kur programları.Temizlemekten kolay olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.