Bilgisayarımda virüs mü var ?

29 Nis 2016
77
0
KOCAELİ
Öncelikle herkese merhaba
k555ub laptop kullanmaktayım ve uzun süredir çift monitör kullanıyorum bu güne kadar hiç böyle bir sorunum olmamıştı.
Birkaç gün önce bilgisayarıma bir oyun için program indirdim "windows güvenliği inatla bu programın virüslü olduğunu söylemesine rağmen ben bu programın diğer programa müdahale ettiğini bildiğim için öyle gözüküyor sandım ve kullanmayı denedim."
sonuç olarak program işe yaramadı ve hani Teamviewer'den bilgisayarınıza biri bağlanınca arka plan siyah olur ya sürekli onu yaşıyorum sürekli kapatıp açmak zorunda kalıyorum kameramı bantladım (ne işe yarayacaksa). Çift ekran kullandığım için bazen birinde bazen diğerinde bazen de ikisinde birden oluyor.
bana yardımcı olabilecek biri var mı varsa ben bilgisayarımı Windows güvenliği haricinde ne ile tarayabilirim ne var ne yok hepsi çıksın ortaya istiyorum.
NOT: GeForce Experience ekran kartı sürücümün güncel olduğunu söylüyor.
Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.
Fotoğraflar
sorun
Virüs 1
virüs 2

resul1198

Üye
16 Mar 2021
204
22
avg virüs ile tarata bilirsin banada 1 kere virüs bulaşmıştı tarattım ve buldu karantinaya aldı ama şu anda sana bulaşan virüs karantinada ama sen yine istiyorsan taratmak avg kullanmanı ve şifrelerini değiştir bence
pc yavaş ise ben format attım ve hızlanmıştı

BaYRaKal

Üye
23 Ağu 2019
188
51
Merhabalar

Kaspersky'ın deneme sürümü ile (merak etme deneme sürümünde 30 gün boyunca full sürümmüş gibi kullandırıyor) başlatıp taratabilirsin bilgisayarını. Ben de geçen bir virüs den dolayı Kaspersky kullanmıştım işe yaramıştı. Sana da tavsiye ederim.

Hayırlı Forumlar.. Kolay Gelsin...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.