Bilgisayarımda virüs var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SzRaydNN

Üye
23 Mar 2012
236
0
Arkadaşlar cpu kendi kendine bir çoğalıyor bir azalıyor bazen internetim hızlı bazen yavaş.Avast'dan tarama yaptım bazı dosyalar taranamadı diyor isimlerini gösteriyor sadece.

C/program files/v9Soft
C/program files/VDownloader
C/program files/.../mghelper.dll
C/program files/mgtoolbarie.dll

Combofix'den taramalar yaptım ama etki etmedi birde bilgisiyarım geç acılıyor bilgisiyar açılıyor wallpaper resmini gösteriyor ve bekliyorum sonradan altaki çubuk geliyor ve programlar 60 saniye filan bekliyorum.Güvenli modda combofix yapmayı denedim ama yine birşey farketmedi xp kullanıyorum.

djberkay213

Katılımcı Üye
7 Şub 2012
274
0
HBCD indir onun içinde gerekli virüsprogrmları malware programları var pcne yüklemeden tarama imkanı veriyorlar bunları dene birded hbcd senn bilgisayarını temizlieyerek onararak açılışını hızlandırır her türlü pc sorununu gidermeye bire bir hbcd linki aşağıda veriyorum

Download Hiren

Robbaan

Uzman üye
7 Nis 2012
1,329
0
bence tüm programları sil. sadece ciddi gerekli olanlar kalsın. ayrıca görsel iç tema kullanıyorsan onlarıda sil. sonra chkdsk yap. defragger la disklerini birleştir. sonra sophop antivirüsü kur. bak keyfine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.