Bilgisayarımdaki sorun Acil yardım edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
8 Ağu 2011
102
0
Arkadaşlar mesala bi dosya indiriyorum internetten (leptabım var) bilgisayarı kapatıp açınca o dosya kayboluyo gidiyo ayarlar-dosyalar herşey eski haline gidiyo bi iş için akınsoftu indirmiştim şidm ikaldırsamda geri geliyo arkadaşlar açıklayabilmişimdir acil yardım

8 Ağu 2011
102
0
yok kardeş taa 1 yıl önce yükledim sonra güzel gelmeyince sildim yardım edin ekran görüntüsü koysam işe yararmı görev yöneticisi ve ekle-kaldırın

Robbaan

Uzman üye
7 Nis 2012
1,329
0
bak kardeşim önce. deepfreeze kalktı varsayımı yapalım. kaydetmiyorsa bios pili ile alakalı olabilir. ama bios bildiğime göre tarih saat vb leri kaydediyordu. bitince kaydetmez. sen pc formatla aynı sorun yaşanmayacaktır..

klopatra21

Yeni üye
4 Nis 2012
4
0
kardeş deefreze yüklüdür.devredışı bırakmak için ctrl+alt+shift+f6 bas kapat ve pcyi yeniden başlat o zaman devredışı olmuşltur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.