Bilgisayarımdaki sorun hakkında

SUSP3CT

Yeni üye
1 Eki 2017
38
0
C:\SUSP3CT
arkadaşlar dün deep webte bi siteye girdim 1 dakika kadar bile durmadım bilgisayarım kafayı yedi kendi kedine uygulama açıyor,cd yerini açıyor,windows Dick diye dosya yaratıyor,googleda Putinin resimlerini açıyor tüm anti-virüs programlarını denedim bilgisayar hakkında profesyonel bi komşuma götürdüm oda baktı sonuç yok yardımcı olurmusunuz?

NOWOMa.png

yanlış saymadıysam 17 saniyede bir dosyayı yaratıyor sile sile bi hal oldum acil yardım edin

Moderatör tarafında düzenlendi:

ducihan

Üye
31 Tem 2017
112
0
Turkey
kart bilgilerim eski kartındı birşey olmazda özel resimlerim vardı bilgisayarıma saldıran kişiyi nasıl bulurum ona dava açacağım :mad:

Dostum deepwebde öyle fazla bilgi edinmeden girersen yada korunma hakkında demek daha doğru olur olabilir bu tür şeyler ama deep webde bulman zor hadi buldun adam yurt dışında yaşıyo nasıl dava açıcaksın çoğu firmaları hackleyince bile uğraşmıyolar pahalıya patlar yani gerek yok at formatını geç

BQT

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
756
0
-
kart bilgilerim eski kartındı birşey olmazda özel resimlerim vardı bilgisayarıma saldıran kişiyi nasıl bulurum ona dava açacağım :mad:

Biz Nasıl Adam Yabancı İstediğini Yap Diyorsak Onlardada Aynısı Adam Yabancı Saldır Diyorlar Hem Suç Senin Deep Webe Girmeyecektin Devlet Hiçbirşey Yapamaz Bence

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.