Bilgisayarımdaki Virüs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

greats

Yeni üye
29 Kas 2010
26
0
ben dün internet download manager indirdim. Bugün de onun vasıtasıyla program indirme seçeneği(4,3mb müzik dosyası) çıktı karşıma 2-3 kere herseferinde de iptal ettim. Bu virüs müdür nasıl halledilebilir?

kozmon

Katılımcı Üye
30 Kas 2008
470
0
Sakarya
hayır kardeşim o uyarının (indirme isteğinin) çıkmasının sebebi internette dolaşırken girdiğin sitelerde örneğin facebookta sohbet ederken arkadaşın sana mesaj attıgında müzik çalar ya (tıngırtı şeklinde) işte internet download menager her mesaj aldıgında müzik dosyasını indirmeye çalışır bu nedenle indirme uyarısı çıkar. eğer uyarının çıkmasını istemiyorsan internet download menageri aç seçeneklere gir dosya türleri tabı altında birçok uzantı göreceksin .mp4 .flv .mov .avi gibi işte onlardan .mp3 yazısını sil sonra tamama bas bidaha mp3 dosyaları için indirme uyarısı çıkmaz .eger ileride bir mp3 dosyası indirmek istersen aynı yere girip .mp3 yazman yeterli olacaktır

Son düzenleme:

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
hayır kardeşim o uyarının (indirme isteğinin) çıkmasının sebebi internette dolaşırken girdiğin sitelerde örneğin facebookta sohbet ederken arkadaşın sana mesaj attıgında müzik çalar ya (tıngırtı şeklinde) işte internet download menager her mesaj aldıgında müzik dosyasını indirmeye çalışır bu nedenle indirme uyarısı çıkar

bence böyle deildir !!

böyle bir şey söz konusu olsa İDM sorr dosya indirilsinmi die !! ayrıca osesi indir die hiç bir zamn bana sormadı !!

arkadaşın dedigi olay ömrümde bana bir kere oldu geçengün.. ısrarla mp3 indir die çıktı karşıma bende ısrrla indirme dedim ;)

virüs olma şansı war. mp 3 e ihtiyacımız yokken neden indirelimki..

kozmon

Katılımcı Üye
30 Kas 2008
470
0
Sakarya
kardeşim bu facebook sohbet uyarı seslerinde bi değişiklik yaptı ondan sonra bu ileti bana durmadan facebook ta çıkıyordu yani virüs olmayabilir eğerki virüs olsa zaten kardeş iptale basmış sistemine virüs bulaşmamıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.