Bilgisayarımdalar :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

klaker123

Yeni üye
21 Ağu 2011
25
0
Şuan Çocuk bilgisayarımdan çıktı ama dademin bilgisayardaydı diski felan oynatıyodu yenidenbaşlatıyodu bilgisayarı neyse konuştu benle dedi şaka yaptım felan dedi

Çocugu tanıyorum ip adreside varda iş tatlıya baglanması ıcın cocuk zaten cıktı sımdıde tekrar girebilir bu cocuk bana cok öncede bi program atmıstı facebooktan adıda activeXx.exe di

Şimdi bu programı silicem bulamıyorum

GÖREV YÖNETİCİSİNİ AÇICAKTIM AÇILMIYOR DAHA DOGRUSU ÜSTÜNE BASILMIYO YANİ.

ŞUAN activeXx.exe yi veyada görev yöneticisini nasıl acabiilirim.

EmpoRe

Kıdemli Üye
18 Ocak 2012
3,626
8
-29. Galaksi
başlat çalıştır >> msconfig>> başlatma oradan o programı kaldır yeniden başlat ve o dosyayı sil sonra combofix ile güzel bir tarat pc yi tamamdır

klaker123

Yeni üye
21 Ağu 2011
25
0
Abi şimdi görev yöneticisiini yaptım programın ismi olmadıgından hangısının oldugunu bılmedıgımden kapatamadım ama res attım bilgisayara oturum şifremi yazdım kapkara ekran cıktı tek fare işareti var baskada bısıyok sımsıyah ekran napıcam orda Laptop bide benim pc vista

DaRkNeSs37

Yeni üye
16 Eki 2011
7
0
bilgisayarını comboFİX ,AANTİ MALVARE,SPYBOT SEARCH&DESTORY TÜRÜ PROGRAMLARLA TARAT BİLDİKLERİME GÖRE SİLİNİR
Bİ TEŞEKKÜR EDERSİN YANİ :DD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.