Donanım Bilgisayarımdan tam performans alıyor muyum? Sorun nedir?

heiS

Yeni üye
15 Eyl 2018
25
0
Cümleten merhaba, ben APU sistem kullanıyordum ve yakın zamanda GTX 1050 Ti ekran kartı aldım. Bilgisayarı formatlayıp Windows 10 kurdum ve sürücülerim güncel. Bilgisayar tam performans çalışmıyor gibime geliyor anlamadığım birkaç şey var. APU sistemdeyken işlemcinin bir kısmını ekran kartına vermiştim şu anda varsayılan ekran kartım NVIDIA olarak görünüyor. Ben işlemciden ve ekran kartımdan tam performans alıyor muyum? Yapmam, kontrol etmem veya değiştirmem gereken bir şey var mı acaba? Bu sistemle en düşük ayarlarda CS:GO'da 50 FPS almam normal mi? Her şeyi performans moduna almam doğru mu? Kısacası bu sistemle almam gereken en iyi performansı almak istiyorum yapmam gereken bir şey var mıdır? (Görseller ektedir, eklememi istediğiniz varsa güncellerim.)

Anakart: MSI A68HM-E33 V2 (MS-7721)
Ekran Kartı: ASUS NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4 GB
İşlemci: AMD A10-7890K
Bellek: Kingston HyperX XMP Beast 8 GB (2x4GB) DDR3-2400MHz CL11
Güç kaynağı (PSU): Corsair TX850M 80+ Gold 850W

1- https://www.hizliresim.com/gicav6t
2- https://www.hizliresim.com/t23dv76
3- nmy7x23.PNG
4- 943qn0m.PNG
5- aob0g5r.PNG
6- iy2v6fr.PNG
7- 8ycrqp9.PNG
8- 67vtrlo.PNG
9- l2w6dcw.PNG

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.