bilgisayarımın mouse u geliyo gerisi gelmiyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mzyil

Yeni üye
17 Eki 2009
12
0
toshiba notebook um war açılırken herşey normal mouse geliyor fakat sonrası gelmiyor
mouse hareket ediyor ama

L!L!

Katılımcı Üye
31 Mar 2008
425
0
Eskişehir
aynı sorun bndede vardı malesef format attım anca öle düzeldi hoşgeldin yazısı geliyor maus gözüküyor ama masaüstü simsiyah umarım çözüm bulursun

çağdaş001

Uzman üye
29 May 2009
1,379
1
*
ctrl+alt+delete geliyorsa yeni görev de explorer yaz

Gelmiyorsa yapacak bişe yok zaten göçmüş pc son bi çare güvenli mod dene olmazsa format atacan
güvenli mod gelirse sistem geri yükleme çek

korsbay

Yeni üye
28 Eki 2009
41
0
Bende de aynı sorun meydana gelmişti. Bu ay çıkan bir virüs olduğu söyleniyor ve bu ay içerisinde çok fazla kişide aynı sorun oluşmuş. Bilgilerimi kurtarmak için çok fazla yöntem denedim ancak windows'u bir türlü çalıştıramadım. Güvenli mod, komut satırı falan çözüm olmuyor. Formattan başka çaresi yok gibi görünüyor...

Geri yüklemeyi yada başka bir windows cd siyle format atmayı dene.Zaten başka çözüm yok gibi...Ancak geri yükleme virüsten kurtarmayabilir çünkü geri yükleme dosyalarına bulaşmış olma ihtimali yüksek.

sercankaya

Katılımcı Üye
30 Eyl 2009
541
0
AnyWhere ;)
kardeşim aynısı bnm ark'a oldu ***ürdük hard diskin kasılmış dediler manyetik format fln filan atmışlar hdd çıkarıp başka pcde format atmışlar teknik servise gitmesi laazım

mzyil

Yeni üye
17 Eki 2009
12
0
kardeşim aynısı bnm ark'a oldu ***ürdük hard diskin kasılmış dediler manyetik format fln filan atmışlar hdd çıkarıp başka pcde format atmışlar teknik servise gitmesi laazım

hepinis saolun kendi işimi kendim yaptım herşey tamam aynı bilgisayara 2 windows kurdum turp gibi hemi de windows klasorune deildee edere die bi klasore yükledim artık wirusler dee giremio
:yaho1:yaho1:yaho1:woott:woott:woott

vedado

Katılımcı Üye
4 Eki 2009
974
0
uzay olması lazım!
Arkadaşım nerde oturuyon..

Eğer bodrumdaysan sana birini önereyim..

Benimkini o yaptı...

Hemde ben manavgatta oturuyom..

Burdan ona yolladım....

Laptopum eskisinden iyi....

Hemde sınırsız programlarda yükledi saolasın..

Eğer bodrumdaysan benle irtibata geç.......

mzyil

Yeni üye
17 Eki 2009
12
0
Arkadaşım nerde oturuyon..

Eğer bodrumdaysan sana birini önereyim..

Benimkini o yaptı...

Hemde ben manavgatta oturuyom..

Burdan ona yolladım....

Laptopum eskisinden iyi....

Hemde sınırsız programlarda yükledi saolasın..

Eğer bodrumdaysan benle irtibata geç.......

bn orda deilim burdayım xD

amme saol gene de!
:twist:twist:twist:twist:twist:twist

By_SchrecK

Katılımcı Üye
20 Haz 2009
673
0
İstanbul/Sarıyer_
Bios tan başlangıcı CD-ROM yap başlangıçta cd rom gelir önüne ben bu tip durumlarda öle yapıyorum öle format atıyorummm...cd romdanda format atarsın ama her format cd si ordan başlarmı onu bilmem ama yapamassan sölee...(biosu)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.