Bilgisayarımın şifresini unuttum nasıl açabilirim.

ibronix

Üye
20 Haz 2013
89
0
Bilgisayarımın kısa süre önce şifresini unuttum format atmaya çalışıyorum bios şifresinide bilmiyorum ne yapabilirim bilgisayarım casper marka

barkin72

Yeni üye
11 Ağu 2015
26
0
Kirklareli
Cok emin olmamakla birlikte bildigim bir yontem var cain adli program uzerinden bilgisayar aga bagli ise ag uzerindeki baska bir bilgisayar sayesinde programin yardimiyla parolana brute force atabilirsin tabi sifrende bir kac harf vb seyleri hatirlaman sart yoksa bu mumkun degil ama cain programiyla bugun win 8 isletim sisteminde bir bilgisayar ag uzerinde olmasina ragmen bilgisayari goremedim bu yuzden programin su anda ne kadar saglikli oldugunu bilmiyorum internet uzerinden cain hakkinda biraz arastirma yap belki yardimci biseyler bulabilirsin

mehmetdem

Üye
12 Haz 2014
132
0
Amsterdam
BIOS'a girmeyi başardıktan sonra youtube'ye : " Windows şifre kırma Tek... " yazarak arama yapıp. İlgili kanalın ilgili videosunu bulabilrisin. Reklam olmasın diye direkt videoyu vermiyorum. İstersen özel mesaj ile yollayabilirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.