Bilgisayarın durup dururken donması.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elgontinal

Üye
7 Nis 2009
62
0
BİR Kİ ÜÇ TIP
Merhaba. benim sorunum şu eğer ilgilenirseniz memnun olurum..
uzun bir zamandır bilgisayarı açtığımda en geç yarım saat içerisinde donma oluyor. video izlerken, internette dolanırken, oyunlara girmeye "çalışırken" (çalışırken diyorum çünkü açılmıyor yine donuyor) hep bilgisayar donup kalıyor. fare ve klavye de çalışmıyor.
internette bir sürü yere baktım araştırdım, bir çok şey de denedim fakat sorunum hala devam ediyor.
ram'in yuvasını değiştirdim, yeni formatlanmış bilgisayarda bir sürü avast taramaları yaptım, ekran kartını güncellemeye çalıştım ki yapamadım bu konuda bilgilendirirseniz de sevinirim..

sistem özellikleri
AMD Sempron (tm)
3200+
1.80 GHz,512 MB RAM

modifiye windows versiyon 2002 Service pack 3

monitör
NVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS
256 mb

başka da yazmam gereken bi özellik var mı bilmiyorum. benden bu kadar yardım ederseniz teşekkür ederim..

hsyn2144

Yeni üye
30 Ağu 2010
39
0
kardes bu şöyle çözülür

deneme yanılma ile...
virüs taraması yap.. temizse format at.. formattan hemen sonra duzelecektır. ama kulladıgın işletım sıstemı buyuk ıhtımal xp'dir. ve xp guncellemesı sp yuklemesı de bunu etkıleyebılır. Eger böyle ise ram yuselt derım biraz.. bu senı bellı bı sure ıdare eder ama işlemcide bu soyledıklerımden etkılenır. yanı işlemciyide degişmek gerekır belı sure sonra..

tabi bunlar bence.. yardımcı olabıldıysem ne mutlu..
Farklı bı konuda tekrar yardımlasmak dilegi ile... k.i.b

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.