Bilgisayarin Hizini Arttiracak 55 Cozum Yolu

gs_emirix_gs

Yeni üye
8 Mar 2010
1
0
Ben pek bilgisayardan anlamam ama bi arkadaşım bu sitede bi çok bilgiye ulaşabiliceğimi söyledi.. Merak ettiğim ve uygulamak istediğim bir şey var.. Atıyorum bi arkadaşım pc si ile evime geldi ve Strike oynamak istiyoruz 2 bilgisayar arasında iletişimi nasıl kurabilirim. (13) teki gibimi yoksa daha basit bir yolu varmıdır ?

berkant77

Yeni üye
11 Ağu 2012
1
0
Dostum size bir soru sorucam bilgisayarımı açtıktan 15 20 dk sonra cpu birden bire 100 e fırlıyor bende zorla bilgisayarımı kapatıyorum bunun bir çözüm yolu varmı acaba...:inv

NickBro

Yeni üye
27 Haz 2013
36
0
bursa
55çözümün hepsini yaptım pc daha çok kassama başladı :) keşke yapmasaydım gibi bir hiz belirdi içimde

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.